Steam'de satışta olan en iyi NFS oyunu

Başka öneriniz varmı,eğer yoksa alıcam bunu.
Bunu da öneririm en sevdiğim NFS oyunu, bütçeniz yetiyorsa ikisini de alın bence ikisi de güzel oyundur. Farklı farklı oynarsınız.
Tişört satmaya çalışan mağaza çalışanı hibi hissettim şuan: "İkisi de yakıştı abi ikisini de al farklı farklı giyersin." 😁

Modifiye yapmayı daha çok seviyorum ya, payback te yokmu o ?
Modifiye imkanları olarak
2015>Heat>Payback>Most Wanted 2012
2015 eski NFS oyunlarına yaklaşmış. Payback'te de modifiye imkanları var ve gayet yeterli. MW 2012'de ise renk dışında fiziksel modifiye hiç yok ancak içlerinden en beğendiğim de MW 2012 ve NFS 2015'ti. Payback de hikaye bakımından iyi.

Hocam ben en iyi 3'ü sıralarsam böyle bir liste çıkar:
1. Hot Pursuit
2. Rivals
3. Payback

Ama Rivals ile Payback arasında ben de kararsızım, ikisi de iyi. Yalnız klavyeyle Rivals pek oynanmıyor, gamepad şart.
Hocam senelerdir klavye ile oynuyorum çaresiz kalınca oynanıyor. 😁 Sürüş gerçekliği derseniz ben kesinlikle Rivals derim. 2. Sıraya da NFS (2015)'i koyarım.

Rivals da modifiye felan varmı, sürüş mekanikleri fena olsun, iyimidir hepsinden ?
Modifiye olarak pek bir şey yok açıkçası. Son hız, ivme, sağlamlık ve kontrol yükseltmesi yapılıyor, Asphalt 8 gibi düşünebilirsiniz. Onun dışında sadece araç ve jant rengi değiştiriliyor. Modifiye ve gerçekçilik istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Bence 2015'i alın derim, istekleriniz doğrultusunda en güzeli o olacaktır.

Mekanikleri iyi bence. Ben oyunda mekaniklere ve grafiğe bakıyorum. Bu oyunda senaryo ön planda olmadığı gibi sadece araba sürmekse amaç bence Most Wanted iyi olabilir.

Oynamış biri olarak söylüyorum arabaların o kadar kötü mekanikleri var ki. 2005 Most Wanted mekanikleri bile yenisinden daha iyi.

Modifiye olarak pek bir şey yok açıkçası. Son hız, ivme, sağlamlık ve kontrol yükseltmesi yapılıyor, Asphalt 8 gibi düşünebilirsiniz. Onun dışında sadece araç ve jant rengi değiştiriliyor. Modifiye ve gerçekçilik istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Bence 2015'i alın derim, istekleriniz doğrultusunda en güzeli o olacaktır.
Aynen, onlar daha önemli benim için. Hikayesi varmı onda, iyimidir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı