Steam'de satışta olan en iyi NFS oyunu

Hocam araba oyunlarında en iyisi şu an Forza, Payback'den sonra Heat pek sevilmedi. Unbound geliyor şimdi uçmalı kaçmalı bir oyun gibi duruyor. Yarış olarak hala en iyisi NFS serisi gibi duruyor.
Konunun azıcık dışına çıktım ama Unbound'un farklı bi havası var, grafikler vs. NFS severleri genel olarak heyecanlandırdı gibi ama ben şahsen uzun yıllar sonra daha gerçekçi sürüş mekanikleri ve grafikleri olan Rivals ya da 2015 tarzı bir oyun istiyorum açıkçası. Keşke bu tarz bir şey veya remake/remastered yapsalar.

NFS 2015 online oynanıyor mu?
Bildiğim kadarıyla evet hocam ama tam emin değilim.

Hocam dediklerinizi katılıyorum. Bu doğrultuda bence 2015 tam sizlik, daha keyif alırsınız diye düşünüyorum. Hem gece atmosferi daha çoğunlukta arada azıcık aydınlık oluyor, tam sokak yarışı hissiyatı var oyunda.

Baktım'da YouTube'a güzele benziyor ya, arabayı istediğin gibi modifiye ediyorsun, ara sahneler gerçek hayatta çekilmiş,ara sürüş mekaniği baya gerçekci,çok hoşuma gitti ya.

Baktım'da YouTube'a güzele benziyor ya, arabayı istediğin gibi modifiye ediyorsun, ara sahneler gerçek hayatta çekilmiş,ara sürüş mekaniği baya gerçekci,çok hoşuma gitti ya.
E o zaman hayırlı olsun diyelim hocam, iyi eğlenceler. 😁

Konunun azıcık dışına çıktım ama Unbound'un farklı bi havası var, grafikler vs. NFS severleri genel olarak heyecanlandırdı gibi ama ben şahsen uzun yıllar sonra daha gerçekçi sürüş mekanikleri ve grafikleri olan Rivals ya da 2015 tarzı bir oyun istiyorum açıkçası. Keşke bu tarz bir şey veya remake/remastered yapsalar.
2015 hariç tüm serilerini oynama fırsatım oldu. Sıkılırım belki diye 2015'i hiç almadım. Oyunu kırabilen de olmadı. Bir gün alıp denemek lazım. Atmosferi çok hoş bence. Underground 2'den sonra en çok hoşuma giden atmosfer o oyun oynamadığım halde.

Ah hocam ah, birde nedenini yazsanız çok güzel olur :)
Hocam kime sorarsanız sorun herkes MW diyecektir zaten, evet MW çok güzel bir oyundu zamanının en iyisi bence. Eskiden çok keyifle oynardım hatta bende bilgisayar yoktu kuzenlerime gideyim de oynayayım diye can atardım. Ama artık devri geçti diye düşünüyorum, tamam bir efsane ama grafik, sürüş, araç çeşitliliği olarak çok daha iyi olduğunu düşündüğüm yeni NFS oyunları çıktı.

Hocam kime sorarsanız sorun herkes MW diyecektir zaten, evet MW çok güzel bir oyundu zamanının en iyisi bence. Eskiden çok keyifle oynardım hatta bende bilgisayar yoktu kuzenlerime gideyim de oynayayım diye can atardım. Ama artık devri geçti diye düşünüyorum, tamam bir efsane ama grafik, sürüş, araç çeşitliliği olarak çok daha iyi olduğunu düşündüğüm yeni NFS oyunları çıktı.
Remastered hali ile eski havası yoktur, alıcaksan eskilerin hatrına alırsın, anılar için. Şöyle birşeyde var, oyunun orjinal hali 2005 de çıkmış, şuan konuştuğumuz oyunlar ile aralarında 10 yıldan fazla süre geçmiş. Zamanına göre müthiş bir oyun ama bilemiyorum, günümüze göre biraz eksik kaldı gibi sanki dediğin gibi ?

Remastered hali ile eski havası yoktur, alıcaksan eskilerin hatrına alırsın, anılar için. Şöyle birşeyde var, oyunun orjinal hali 2005 de çıkmış, şuan konuştuğumuz oyunlar ile aralarında 10 yıldan fazla süre geçmiş. Zamanına göre müthiş bir oyun ama bilemiyorum, günümüze göre biraz eksik kaldı gibi sanki dediğin gibi ?
Kesinlikle katılıyorum. Bence daha fazla zaman kaybetmeden 2015'i alıp indirmeye başlayın hocam. Bence çok bile beklediniz.😁 Oynamaya başladıktan birkaç gün sonra geri dönüşlerinizi de mutlaka bekliyorum, hem daha sonra konuyu inceleyen arkadaşlara da referans olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı