En iyi oyun şirketi hangisi?

Size göre En iyi Oyun şirketi

• Rockstar

Oy: 227 68,2%
  • Valve

Oy: 91 27,3%
  • Cd Prokjekt

Oy: 33 9,9%
  • Ubisoft

Oy: 32 9,6%
  • Bethesda

Oy: 22 6,6%
  • Sony

Oy: 34 10,2%
  • 2K

Oy: 13 3,9%
  • Electronic Arts

Oy: 25 7,5%
  • Naughty Dog.

Oy: 29 8,7%
  • Activision

Oy: 27 8,1%

• Oy verenlerin toplamı
    333
Hocam Dark Souls'un tam olarak neresi iyi birisi bana açıklayabilir mi?
Eki Görüntüle 979321

Capture.PNG

Daha oynamadığınız oyuna karşı böylesiniz.

Hocam aşırı fanatiklikten kör olmuşsunuz.
Dark Souls'u bu kadar savunan birisi görmedim daha önce.

Sizde aşırı Rockstar fanatikliğinden kör olmuşsunuz.

Evde sinir krizi geçirip bilgisayarı kırmak ya da kanserden ölmek için iyidir. Kendini sinirden kesmeyi falan seviyorsan iyi oyundur. Bu serinin kitlesini sadomazoşizmi seviyordur net. Kötü oyun değil ama hitap ettiği kitle çok kısıtlı ve oyun tekdüze bir oyun. Sürekli öleceksin. Ne yaparsan yap. RPG hastası biriyim ama Dark Souls mantığı çok ters ve hikaye olarak da bir şey sunmuyor. Bu seriye en yakın sevdiğim oyun Dragon Dogma'dır. Bu oyun daha dengeli Dark Souls'a kıyasla.
Oyun zor falan değil eğer azıcık el kol beceriniz varsa oyun boyunca 30 kez ölürsünüz en fazla...
From Software ile Rockstar karşılaştırmak Uludağ ile bir gecekonduyu karşılaştırmaya benzer ama zevk meselesi.
Ne oldu lan hahaha :D Rockstar'ın ne yaptı GTA Trilogy ile batırdı ama From Software yine Elden Ring ile GOTY almaya geliyor. Siz tapmaya devam edin Rockstarınıza.

Son düzenleme:
Coffee Stain Studios.

Oyuncuyla en çok ilgilenen ve dinleyen yapım şirketi bu, oyunları da çeşitli ve güzel (Satisfactory, Deep Rock Galactic, Valheim).

Rockstar, RDR Online ile ilgilenseydi onu da 2. yapardım ama GTA'nın parasını yemekten RDR'ye para yatırmıyorlar, isteseler Westworld'e çevirirler oyunu...

Yeni konular

Geri
Yukarı