En iyi performans için hangi ayarlar açılmalı?

@innsomniac
aynılarını daha yeniki mesajimda yazdım okursanız.

onun için öncelikle sabitlemeden oyna bir bak fps ye, ama eğer daha performans istiyorsan: %appdata% > yukarıdan appdataya tıkla > local > aşşağıdan valorantı seç > saved > config > en üstte sayılı biryer olacak tıkla > windows > gameusersettings > aşşağıda 3 yazan yer var fotodaki yere 70 yaz 50 yerine sonra da kaydet Eki Görüntüle 1662081
resolutionquality kısmına 70.000000 bu senin oyununu biraz bulanıklştırır, ama performans artar. onu kendine göre ayarla ama uzaktaki düşmaı görebilmen açısından 70te kalmsını tavsiye ederim seninkinde büyük ihtimal 100 yazıyordur

yardımcı olmaya çalışıyorum mesajlarımı görmezden geliyorsun
Goruyorum dostum. Hepsini uyguluyorum. Dedigin ayari yapicam simdi.

aynılarını daha yeniki mesajimda yazdım okursanız.

onun için öncelikle sabitlemeden oyna bir bak fps ye, ama eğer daha performans istiyorsan: %appdata% > yukarıdan appdataya tıkla > local > aşşağıdan valorantı seç > saved > config > en üstte sayılı biryer olacak tıkla > windows > gameusersettings > aşşağıda 3 yazan yer var fotodaki yere 70 yaz 50 yerine sonra da kaydet Eki Görüntüle 1662081
resolutionquality kısmına 70.000000 bu senin oyununu biraz bulanıklştırır, ama performans artar. onu kendine göre ayarla ama uzaktaki düşmaı görebilmen açısından 70te kalmsını tavsiye ederim seninkinde büyük ihtimal 100 yazıyordur

yardımcı olmaya çalışıyorum mesajlarımı görmezden geliyorsun
Appdataya nasil girecegim hangi buton kombosu ile?

Hocam bu ayarlar çok kötü bilgisayarlar için bu ayarları ellemeyin dokunmayın gerek yok. Sadece oyun içerisindeki ayarlardan FPS limitini kaldırın yeter.
Sadece nvidia performanisini degistirdim. Digerlerini geriye aldim. Tessekurler

Appdataya nasil girecegim hangi buton kombosu ile?

Sadece nvidia performanisini degistirdim. Digerlerini geriye aldim. Tessekurler
ne demeye çalıştın anlamadım ama windowsun yanındaki arama kısmına %appdata% yaz yada benim yazdığımı yapıştır sonra klasör gelecek ona tıklayarak dediklerimi yapabilirsin önceki mesajda

Güç şeçeneklerinden en iyi performansı seç, Oyunda ki ayarları en düşüğe al, Oyun modunu aç. NVIDIA Denetim Masasından En iyi performans ayarını seç.

ne demeye çalıştın anlamadım ama windowsun yanındaki arama kısmına %appdata% yaz yada benim yazdığımı yapıştır sonra klasör gelecek ona tıklayarak dediklerimi yapabilirsin önceki mesajda
Kanka herşeyi yaptım pc kapadım oyuna girdim ve 50 60 fpsten yukari gitmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı