En iyi performans modu zararlı mı?

cuanerç

Picopat
Herkese merhaba. PC'mi; bilgisayar > özellikler > gelismis sitem ayarları > pefrormans > ayarlar > en iyi performans için ayarlayı seçmistim fakat şu an aklıma geldi. PC'den pek anlamıyorum. Bu seçenegi seçersem video, film falan izlememde oyun oynamamda PC Kasar mı? Bunu seçersem bana faydası ne olur? Orta sınıf bir PC. Var güncel oyunları açıyor.

Makaleler
1
Yer
C:/Turkey/Tekirdağ/Şarköy
Herkese merhaba. PC'mi; bilgisayar > özellikler > gelismis sitem ayarları > pefrormans > ayarlar > en iyi performans için ayarlayı seçmistim fakat şu an aklıma geldi. PC'den pek anlamıyorum. Bu seçenegi seçersem video, film falan izlememde oyun oynamamda PC kasar mı? Bunu seçersem bana faydası ne olur? Orta sınıf bir PC. Var güncel oyunları açıyor.

Hayır, Windows animasyonları, görselleri vb. düşük ayara çekiyor. O kadar yani, performans artar.

RipTony

Picopat
Herkese merhaba. PC'mi; bilgisayar > özellikler > gelismis sitem ayarları > pefrormans > ayarlar > en iyi performans için ayarlayı seçmistim fakat şu an aklıma geldi. PC'den pek anlamıyorum. Bu seçenegi seçersem video, film falan izlememde oyun oynamamda PC Kasar mı? Bunu seçersem bana faydası ne olur? Orta sınıf bir PC. Var güncel oyunları açıyor.
Bende kullanıyorum ve adı üzerinde. Görünümden kısıp performansa veriyor. Binevi animasyonları kapatıyor. Çoğunu.

CİLLE

Picopat
Aksine oyunları daha akıcı oynarsınız hocam bilgisayarınız daha hızlı çalışır :)
rahatlıklar film izler ve oyun oynarsınız.

Oywle

Picopat
Herkese merhaba. PC'mi; bilgisayar > özellikler > gelismis sitem ayarları > pefrormans > ayarlar > en iyi performans için ayarlayı seçmistim fakat şu an aklıma geldi. PC'den pek anlamıyorum. Bu seçenegi seçersem video, film falan izlememde oyun oynamamda PC kasar mı? Bunu seçersem bana faydası ne olur? Orta sınıf bir PC. Var güncel oyunları açıyor.

Bende de öyle ama kasma falan yok şu anlık ama daha cok bilgisi olan arkadaşlar sana yardımcı olacaktır zararı oldugunu düşünmüyorum.

naesSMen

Picopat
Makaleler
1
Yer
Salon sandalyesi

Bunlar sadece görsel ayarları etkiliyor Windows'un sanırım. Fpsnizi düşürmez, tam tersi artırır.

Yukarı