En iyi pool hangisi?

TodorokiSama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba 5600 XT 6 GB kartımla mining yapmayı düşünüyorum. En iyi meblağı hangi Pool'da kazanabilirim? Değerleri gördüğünüz üzere en iyi flexpool veriyor fakat internette Türkçe bir rehber bulamadım kullanan ve tavsiye eden var mı? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

1634243347650.png

Dosya Ekleri

• 1634243222231.png
    1634243222231.png
    247,3 KB · Görüntüleme: 140
Ethermine tavsiye ederim. Flexpool hakkında bilgim yok ama çekim limitlerini araştırın derim.

Tek kartla mining yapacaksanız şu an en mantıklı pool 2miners'tır. Hem neredeyse her gün ödeme alabilir, hem de hiçbir şekilde transaction fee ödemezsiniz.

Benim için günlük ya da aylık çekim önemli değil. Önemli olan aynı kart ile nereden daha fazla birim alabileceğim + -leri ile.
Başlangıç için gayet idealdir, geçmişten mimlidir kendileri yalnız hacklenip de milletin parasının üstüne yatmasıyla.

Umarım öyle bir durum başımıza gelmez ki bizim kazdığımız diğer insanların yanında devede kulak kalır :)

Benim için günlük ya da aylık çekim önemli değil. Önemli olan aynı kart ile nereden daha fazla birim alabileceğim + -leri ile.
Ne kadar sürede çektiğinizden bağımsız önemli olan her çekimde o fee'yi ödeyecek olmanız. Ayda bir de çekseniz 5600xt ile neredeyse 3 günlük kazancınız fee'ye gider ki %10'u yapar paranızın.

NiceHash konusunda ne düşünüyorsunuz? Geri dönüşleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Klasik birim olan 0.01 ETH ile çekim yapılıyormuş. Sitesinde öyle yazıyor bir göz gezdirebilirsiniz.
Günlük çekim de istemediğinize göre tekrar Ethermine öneriyorum. Dediğim gibi Flexpool sürekli olarak en iyi kazancı vermeyebilir listedeki gibi.

En azından 1 yıldır bana güven veren Ethermine'i kullanıyorum.

NiceHash'te başlamış bulunmaktayım en kötü ihtimal buradaki çekim miktarına ulaştıktan sonra Ethermine'a geçerim cevaplarınız için teşekkür ederim. Konuyu bizden sonra okuyacak olan arkadaşların bilgisi varsa onlar da fikirlerini belirtirlerse sevinirim.
@Turquoise Blue forumda gördüğüm kadarıyla flexpool kullanan birisi bilgilerinizden faydalanmak isterim mümkünse.

Yeni konular

Geri
Yukarı