En iyi replika Apple Watch 8 Ultra modeli hangisidir?

başkentankara

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, ben orijinallerin aşırı pahalı olmasından dolayı bir replika saat arayışı içerisindeyim. Tercihen kasa olarak Watch 8 Ultra düşünüyorum ancak bir sürü model var 49 MM ve logolu olması benim açımdan önemli. Önerilere açığım şimdiden teşekkürler.

Çoğu bütçeye uygun cihaz var, replika almayın yeter. Konusunu açıp bürçe belirtirseniz yardımcı olurum.

1K değil ama 700 civarı diyebilirim. Bir de YouTube müzik kullanabileceğim iPod gibi bir cihaza ihtiyacım var. Saat için şunu söyleyeyim accayip beğeniyorum. Arayüzü de çok hoş geliyor. İnternette 800TL civarına bu saatlerin replikaları vardı. Onlarda çok güzel geldi.

1K değil ama 700 civarı diyebilirim. Bir de YouTube müzik kullanabileceğim iPod gibi bir cihaza ihtiyacım var. Saat için şunu söyleyeyim accayip beğeniyorum. Arayüzü de çok hoş geliyor. İnternette 800TL civarına bu saatlerin replikaları vardı. Onlarda çok güzel geldi.

Replika cihazlar alınmaz çünkü hem satış sonrası destek yok hem de nereden geldiği belli olmayan kalitesiz malzemelerle üretilen, WatchOS bozuntusu arayüz ile sunulan cihazlar.

H11 Ultra 49mm en iyi replikadır o bütçeye.

Ne idüğü belirsiz adı üstünde çakma olan ve bir sorun çıkması durumunda kimseye derdini anlatamayacağın bir cihaza 1.000 lira verip paranızı çöpe atmak istiyorsanız alınır.

Replika cihazlar alınmaz çünkü hem satış sonrası destek yok hem de nereden geldiği belli olmayan kalitesiz malzemelerle üretilen, WatchOS bozuntusu arayüz ile sunulan cihazlar.

Ne idüğü belirsiz adı üstünde çakma olan ve bir sorun çıkması durumunda kimseye derdini anlatamayacağın bir cihaza 1.000 lira verip paranızı çöpe atmak istiyorsanız alınır.

Emin olamıyorum vallahi. Bu arkadaşın söylediği H11i denemek lazım birilerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı