En İyi Savaş Sahneleri Hangi Animenin?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, hem merakımdan dolayı soruyorum hem de bana tavsiye etmeniz için. Şu ana kadar benim en sevdiğim savaş sahneleri SAO War of The Underworld'den oldu. Sahneler baya büyüleciydi, sesler olsun, görüntüler olsun cidden güzeldi. Özellikle ses muazzamdı başka hiç bir Anime de öyle sesler duymamıştım. Savaş sahnelerinin bol olduğu, çizimlerin güzel olduğu bir Anime önerebilir misiniz? Fate serisine başlayacaktım fakat çok uzun ve karışık bir izlenme sırası olduğundan çekindim.

Enen no Shouboutai var. Sanirim savas sahnelerini 60 kare ciziyorlar cunku cok akici. Onun disinda Naruto: Shipuuden'de Naruto vs Sasuke, Madara vs Shinobi Alliance gibi savaslari acayip kaliteli. Dororo'da ses efektleri insani buyuluyor.

Enen no Shouboutai var. Sanirim savas sahnelerini 60 kare ciziyorlar cunku cok akici. Onun disinda Naruto: Shipuuden'de Naruto vs Sasuke, Madara vs Shinobi Alliance gibi savaslari acayip kaliteli. Dororo'da ses efektleri insani buyuluyor.
Enen no Shouboutai izlemiştim, o anime çizimleriyle sesleriyle de mükemmeldi. Ben genel olarak kılıçlı savaşları tercih ediyorum sanırım Dororo'yu izleyeceğim hazır Remake'i yapılmışken.

Nanatsu No Taziai , Fate serisi, SAO, Slime detta ken, Highschool dxd, Kimetsu no yaiba, Boku no hero academia, Shingeki no koyjin, Code geass, Youjo Senki, Tate no yuusha, Mirai Nikki. Dövüş sahneleri güzeldir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı