En iyi sıvı soğutucu hangisidir?

Bu öneriliyordu.

Arctic Liquid Freezer II - 360 sizce nasıl YouTube gibi platformlar üzerinden baktığımda çoğu bilinen kanal en iyi sıvı soğutucu olduğunu söylüyor ama sponsor gibi durumlar olabileceğinden emin olamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210305-193024_YouTube.jpg
    Screenshot_20210305-193024_YouTube.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 83
LianLi Galahad bütçe için en iyisi olabilir ama gerçekten 1000 TL'lik bir sıvı soğutucu da işinizi görür.

Arctic Liquid Freezer II - 360 sizce nasıl YouTube gibi platformlar üzerinden baktığımda çoğu bilinen kanal en iyi sıvı soğutucu olduğunu söylüyor ama sponsor gibi durumlar olabileceğinden emin olamadım.
İyidir. Fakat hangisi daha iyi bilmiyorum. LianLi Galahad daha iyidir diye düşünüyorum.
@HABAR

5600X veya 5800X yeni PC toplamaya başladım ikisinden birisi kesin.
O işlemciler için o kadar pahalı sıvı soğutmalara gerek var mı sizce?
Ben olsam bunu alırdım:

O işlemciler için o kadar pahalı sıvı soğutmalara gerek var mı sizce?
Ben olsam bunu alırdım:

Neredeyse tüm günüm oyun oynayarak geçiyor ve ileride işlemciyi yükselteceğim için kaliteli bir şey almayı düşünmüştüm yorumlarınız için teşekkür ederim SilverStone PF360 veya Arctic Liquid Freezer II 360 alacağım.

Neredeyse tüm günüm oyun oynayarak geçiyor ve ileride işlemciyi yükselteceğim için kaliteli bir şey almayı düşünmüştüm yorumlarınız için teşekkür ederim SilverStone PF360 veya Arctic Liquid Freezer II 360 alacağım.
Silverstone 360 alın geçin. 240 bile yeteceğini düşünüyorum ama siz yine de işiniz sağlama alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı