En iyi tarayıcı hangisi?

fistukluBaklava

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar günaydın, şu an Opera kullanıyorum ancak forumda bazı arkadaşlar güvenli olmadığını söylemiş. Hızlı ve güvenli bir tarayıcı önermenizi rica ediyorum. Brave'i gördüm bilen veya kullanan arkadaşlar nasıl olduğunu yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vivaldi veya Brave öneririm.

Arkadaşlar günaydın, şu an Opera kullanıyorum ancak forumda bazı arkadaşlar güvenli olmadığını söylemiş. Hızlı ve güvenli bir tarayıcı önermenizi rica ediyorum. Brave'i gördüm bilen veya kullanan arkadaşlar nasıl olduğunu yazarsa sevinirim.

Hocam ben de Opera kullanıyorum ama Kaspersky var deneme sürümü kart işlemleri de yapmayı düşünmüyorum Opera üzerinden yani o konular biraz karışık ama eğer Windows 10 kullanıyorsanız Edge öneririm

Brave bir tık hantal geliyor bana. Fena değildir. En yüksek performansı Firefox'ta aldım. İyi RAM tüketiyor ama performans mükemmel. Firefox temaları çok güzel. Brave de fena değildir ancak tavsiyem bir Temalı Firefox'u tadın :).

Yeni konular

Geri
Yukarı