En iyi tarayıcı hangisi?

Firefox Quantum'u uzun bir süredir kullanıyorum. Chrome'dan geçtim, gayet memnunum. Cep telefonumda da kullanıyorum ve sync özelliğiyle çok rahat ettiriyor.

Günlük browsing için Opera, film/dizi için Chrome, başkası bilgisayarımı kullanacak olursa veya dersler için ilgili bir şey hazırlıyorsam FireFox. İşin doğrusu Opera tavsiyemdir. Çok severim kendisini. Chrome eklentilerini Opera'ya kurmaya yarayan bir eklenti var yani hiç Chrome'u aratmıyor.

Günlük browsing deneyimim kötü etkilendiği için üç farklı browser kullanıyorum. UI tasarımı, bookmarkları, hızı, dahili VPN ve Adblocker eklentileri olmasından ve daha az ram kullanmasından dolayı Opera kullanıyorum. Ayrıca Chrome'da çok fazla sayfa açık bırakıyorum. Başka biri gelip Opera'da sonra bakarım diye açığım sayfaları veya Chrome daki izleme sırasına dizdiğim şeyleri elleşmesin diye FireFox var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı