En iyi tarayıcı nedir?

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Aslında tarayıcı kavramı geniş bir kavram. İnsanın rahatça gezebilmesini sağlayan bu programlardan piyasada güvenilir güvenilmez bir sürü var. (Edge, Opera, Yandex...)
Piyasada bulunan Opera GX, Chrome, Opera, Brave, Edge, Yandex tarayıcılarını kullandım.

Opera = 1 gün
Opera GX = 3 gün
Edge = 3 yıl
Brave = 1 ay
Yandex = 3 ay
Şimdi şu konuya değinmek istiyorum. Bu makalede veri çalma vs. göz önüne alınmayacaktır.

Hız Puanlaması: (10 üzerinden)

Opera= 4
Opera GX= 3
Edge= 8
Brave= 8
Yandex= 6

Özellikler:

Opera
= 5
Opera GX= 10
Edge= 4
Brave= 5
Yandex= 3

İş amaçlı kullanım:

Opera
= 6
Opera GX= 3
Edge= 9
Brave= 7
Yandex= 8

Oyun amaçlı kullanım:

Opera
= 4
Opera GX= 1 (Web oyunlarında kasma, donma)
Edge= 7
Brave= 8
Yandex= 5

Güvenlik:

Opera
= 5
Opera GX= 2
Edge= 5
Brave= 8
Yandex= 6

Tavsiyem:
Opera tarafında güvensizlik problemleri var. Veri çalıyor diyenler var. Şu konuyu konuşursak aslında her tarayıcı veri alır. Veri çalmak, istemediğimiz kayıtlarımızın tutulup pazarlamada vs. kullanılmasıdır. Bu iddialar dolayısıyla kullanmanızı önermem. Yandex bana göre hantal ve insanı delirten bir tarayıcı yine önermiyorum.
Geriye kalan seçenekler ise ideal seçenekler. Brave çok iyi bir tarayıcıdır tavsiye ederim. Hız konusunda şu an için bana lazım olan Edge'i kullanmanızı öneririm.

Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler :)

Son düzenleme:
Aslında tarayıcı kavramı geniş bir kavram. İnsanın rahatça gezebilmesini sağlayan bu programlardan piyasada güvenilir güvenilmez bir sürü var. (Edge, Opera, Yandex...)
Piyasada bulunan Opera GX, Chrome, Opera, Brave, Edge, Yandex tarayıcılarını kullandım.

Opera = 1 gün
Opera GX = 3 gün
Edge = 3 yıl
Brave = 1 ay
Yandex = 3 ay
Şimdi şu konuya değinmek istiyorum. Bu makalede veri çalma vs. göz önüne alınmayacaktır.

Hız Puanlaması: (10 üzerinden)

Opera= 4
Opera GX= 3
Edge= 8
Brave= 8
Yandex= 6

Özellikler:

Opera
= 5
Opera GX= 10
Edge= 4
Brave= 5
Yandex= 3

İş amaçlı kullanım:

Opera
= 6
Opera GX= 3
Edge= 9
Brave= 7
Yandex= 8

Oyun amaçlı kullanım:

Opera
= 4
Opera GX= 1 (Web oyunlarında kasma, donma)
Edge= 7
Brave= 8
Yandex= 5

Güvenlik:

Opera
= 5
Opera GX= 2
Edge= 5
Brave= 4
Yandex= 6

Tavsiyem:
Opera tarafında güvensizlik problemleri var. Veri çalıyor diyenler var. Şu konuyu konuşursak aslında her tarayıcı veri alır. Veri çalmak, istemediğimiz kayıtlarımızın tutulup pazarlamada vs. kullanılmasıdır. Bu iddialar dolayısıyla kullanmanızı önermem. Yandex bana göre hantal ve insanı delirten bir tarayıcı yine önermiyorum.
Geriye kalan seçenekler ise ideal seçenekler. Brave çok iyi bir tarayıcıdır tavsiye ederim. Hız konusunda şu an için bana lazım olan Edge'i kullanmanızı öneririm.

Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler :)
Yandex arama motoru değil mi?

Yandex arama motoru değil mi?

Uzun bir süredir Opera GX Kullanıyorum, hız karşılaştırmanızı neye göre yaptınız? Ben diğer tarayıcılara göre herhangi bir hız farkı hissedemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı