En iyi tarayıcı nedir?

Chromium virüs değil miydi?
GTA V full virüssüz indirirken kurulum esnasında kurulan Chromium virüs. Normalde Chromium, Chrome, Edge, Brave gibi tarayıcıların temelini oluşturan açık kaynak bir tarayıcı. Yani virüssüz.

Güvenlik değerlendirmesini neye göre yaptığınızı sorabilir miyim? Herhangi bir exploit testi yaptınız mı? Phishing testi yaptınız mı? Server based tarama testi yaptınız mı? Neye göre Edge 5 aldı da Brave 8 aldı açıklarsanız sevinirim merak ettim.

Zira Edge, en az 9 almalıydı. SmartScreen ve sekme bütünlüğü ile birlikte piyasadaki Chrome ile birlikte en güvenilir tarayıcı, hatta SmartScreen sebebiyle Chrome'un kaçırdıklarını da yakalayabiliyor. Test ortamınızı merak ettim.

GTA V Full virüssüz indirirken kurulum esnasında kurulan Chromium virüs. Normalde Chromium, Chrome, Edge, Brave gibi tarayıcıların temelini oluşturan açık kaynak bir tarayıcı. Yani virüssüz.

Evet. Adobe Photoshop indirirken yaşamıştım. Çok saf olduğum dönemler.

Güvenlik değerlendirmesini neye göre yaptığınızı sorabilir miyim? Herhangi bir exploit testi yaptınız mı? Phishing testi yaptınız mı? Server based tarama testi yaptınız mı? Neye göre Edge 5 aldı da Brave 8 aldı açıklarsanız sevinirim merak ettim.

Zira Edge, en az 9 almalıydı. SmartScreen ve sekme bütünlüğü ile birlikte piyasadaki Chrome ile birlikte en güvenilir tarayıcı, hatta SmartScreen sebebiyle Chrome'un kaçırdıklarını da yakalayabiliyor. Test ortamınızı merak ettim.
Gizlilik sözleşmesine bakıyor olabilir. Ona bakacaksak çorabının markasını da biliyordur.

Kullanıcı olarak bir yorumdu. Ayrıca zaten edgenin güvensiz olduğunu söylemedim. 3 yıldır kullandığım bir tarayıcıdır kendisi. Ve her yılda en az 2-3 kez virüs yedim. Opera GX'de olduğu gibi arattığım site 3-4. sayfalarda ise genellikle virüs yiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı