En iyi taşınabilir internet hangisi?

Aysecik

Femtopat
Evdeki kablolarda sorun oluşmuş ve site dışarıdan kablo çekmeye izin vermediği için Telekom yerine taşınabilir internet arıyorum. Uzaktan eğitim derslerine gireceğim Google meet Zoom vs ile onun dışında da pek bir işim olmayacak Google, Twitter vs dışında. Hangisini önerirsiniz? Bir de ayda 100 GB yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzaktan eğitim için 100 GB yetmez.
Kabloları onarım yaptırmaya çalışın.

Gsm internet henüz yetersiz ülkemizde.
Yapılmıyor. İmkan olsa yaptıracağım ama. 100 gb neden yetmesin ki? Baktıgımda bazıları 200 gb veriyor bazıları limitsiz. Günlük en cok 3-4 saatlik lazım bana. Bu kadar giriyoruz google meet ile. Tüm derslere girmediği halde 15 gb yetiyo demişti sınıf arkadasim

Yapılmıyor. İmkan olsa yaptıracağım ama. 100 GB neden yetmesin ki? Baktıgımda bazıları 200 GB veriyor bazıları limitsiz. Günlük en cok 3-4 saatlik lazım bana. Bu kadar giriyoruz Google meet ile. Tüm derslere girmediği halde 15 GB yetiyor demişti sınıf arkadasim.

Bulunduğunuz yerde telefondan hız testi yapın bakalım kaç çıkacak ona göre limitsiz bir paket alın.
Sonra limiti aşarsınız çok yüksek bir fatura gelir sorun olur.

Uzaktan eğitim ile video izlemenin internet kullanımı açısından farkı yok.
15 GB yetiyor diyen bence yanılıyor.

Bulunduğunuz yerde telefondan hız testi yapın bakalım kaç çıkacak ona göre limitsiz bir paket alın.
Sonra limiti aşarsınız çok yüksek bir fatura gelir sorun olur.

Uzaktan eğitim ile video izlemenin internet kullanımı açısından farkı yok.
15 GB yetiyor diyen bence yanılıyor.
Mecbur kalmasam sabit hat olacaktı ama kabloları değiştirmek sıkıntılı dedi. Dısarıdan da izin verilmedi. Ben cok kere kendi mobilimi kullandım hız açısından gayet de iyiydi. Donma durma olmuyordu. O arkadas her derse katılmıyordu. Ondan demiştir. 200 gb yetmez mi peki? Mecbur kalmasam hiç almam da derse girmek zorundayım :(

Mecbur kalmasam sabit hat olacaktı ama kabloları değiştirmek sıkıntılı dedi. Dısarıdan da izin verilmedi. Ben cok kere kendi mobilimi kullandım hız açısından gayet de iyiydi. Donma durma olmuyordu. O arkadas her derse katılmıyordu. Ondan demiştir. 200 GB yetmez mi peki? Mecbur kalmasam hiç almam da derse girmek zorundayım :(

Alıp denemek lazım ama uzaktan eğitim video gibi interneti çok görütür.
Benim evde iki tane uzaktan eğitim var sadece onlar geçen ay 416 GB kullanmış aldığınızda kullanımınızı kontrol ederek kullanın derim.

Alıp denemek lazım ama uzaktan eğitim video gibi interneti çok görütür.
Benim evde iki tane uzaktan eğitim var sadece onlar geçen ay 416 GB kullanmış aldığınızda kullanımınızı kontrol ederek kullanın derim.
Sabit hat bozulunca dün ve bugün telefonun internetten girdim derslere toplasam 5 gb ancak gitti ama alınacak olanlar için degisebilir limitsiz alayım yani o zaman.

Sabit hat bozulunca dün ve bugün telefonun internetten girdim derslere toplasam 5 GB ancak gitti ama alınacak olanlar için degisebilir limitsiz alayım yani o zaman.

Onların limitsiz dediğide zaten limitsiz değil belli bir GB'den sonra hızı düşürüyorlar nasıl bir paket aldığına dikkat et.

Geri
Yukarı