En iyi upload siteleri?

Bundan 6 sene önce bir konu vardı o site burada yasaklı ve virüs olarak geçiyordu ama şimdi ne oldu bilemiyorum

Bundan 6 sene önce bir konu vardı o site burada yasaklı ve virüs olarak geçiyordu ama şimdi ne oldu bilemiyorum
Bilmiyordum.

Arkadaşlar, ben websiteme demo oyunlar ve programlar yüklüyorum. Normalde orijinal linkleri koyarım ama bazıları demoları kalktığı için ben de kendim upload yapacağım. Dosya. TC 1 GB sınırı olduğu için sizden aynı zamanda indirme sayılarını görebileceğim upload siteleri söylemenizi istiyorum.

Google Drive ve Mega.

Teşekkür ederim.

Cloud sistemlerde en çok kullanılanları ve en güvenli olanlarını sıralıyorum. Bu hizmetleri kullanmanız sizlerin yararına olacaktır.
  1. Яндекс.Диск
  2. Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.
  3. Redirecting...
  4. Dropbox
  5. http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=cd_def?ie=UTF8&*Version*=1&*entries*=0&docId=100079693
  6. iCloud
Bunların dışında eğer kişisel bilgilerinizi paylaşmadan direk bir dosya yükleme sitesi yüklemek isteseniz de şu firmaları kullanın:
  1. RapidShare
  2. Simple File Sharing and Storage.
  3. MEGA
  4. uploaded.net
Sitelerinden birini kullanabilirsiniz.

O kaynakta güzel bir bilgilendirici mesajı buldum.

Arkadaşlar teşekkürler hepiniz yardımcı olmak istiyorsunuz ama çoğunda indirme sayısını göremiyorum. Siteye indirme sayısını gireceğim. Şu an Yandex'i deneyeceğim ama indirme sayısını görebileceğim siteleri ve nasıl görünteleyeceğimi söylerseniz daha mutlu olacağım.

Geri
Yukarı