En iyi ve hatasız Kur’an-ı Kerim meali

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes dedesinin torunu değil.
Benimki de Osmanlı zamanında yasamis, camia da saygı duyulan bir din adamıydı. Ben ise ateistim. :)
Kimse senin görüşünü merak etmiyor bu ilk. Her insan din,dil,ırk konusunda özgürdür ve hiçbir insanı göruşü konusunda yargılayamazssın. Tekrar söyleyeyim senin ateist olman kimsenin umrunda değil.

Kimse senin görüşünü merak etmiyor bu ilk. Her insan din,dil,ırk konusunda özgürdür ve hiçbir insanı göruşü konusunda yargılayamazsın. Tekrar söyleyeyim senin ateist olman kimsenin umrunda değil.
Hayırdır, ne bu tepki? Ne bu nefret? Kimi yargılamışım bunu açıkla önce. Herkes gibi yorumumu yapmışım. Sen konuş konuş, farklı görüşte birini görünce direkt bıdı bıdı yap. Yok öyle bir şey. Damarlarinda dolaşan ergenliğin verdiği gazı git başkasına kus.

Kimse senin yorumunu da iplemiyor. Herkes özgür deyip kimsenin umurunda değil diyorsun, anlaşılan senin umurunda, rahatsız olmuşsun ki böyle agresif bir yorum yazacak kadar içerlemişsin.

Hayırdır, ne bu tepki? Ne bu nefret? Kimi yargılamışım bunu açıkla önce. Damarlarinda dolaşan ergenliğin verdiği gazı git başkasına kus.

Kimse senin yorumunu da iplemiyor. Herkes özgür deyip kimsenin umurunda değil diyorsun, anlaşılan senin umurunda, rahatsız olmuşsun ki böyle agresif bir yorum yazacak kadar içerlemişsin.

Ben agresif bir yorum yazmadım. Eğer üzerine alınıyorsan bu senin sorunun. Benim anlatmaya çalıştığım şey herkesin özgür olduğu ve herkesin inancının kendine olduğu. Yani hiç kimse hiçkimsenin umurunda değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben agresif bir yorum yazmadım. Eğer üzerine alınıyorsan bu senin sorunun. Benim anlatmaya çalıştığım şey herkesin özgür olduğu ve herkesin inancının kendine olduğu. Yani hiç kimse, hiç kimsenin umurunda değil.
Tabii ki üzerime alınacağım çünkü beni alıntılayıp bana sitem ediyorsun. Forumda beni tanıyanlar da benim özgürlükçü bir insan olduğumu bilirler. Tutturmuşsun görüşüne karışıyorsun diye, kimin görüşüne karışmışım, bunu soyle sen bir! 🤬

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı