En iyi yarış oyunu hangisidir?

Exotic

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yarış oyunlarına bayılıyorum ama daha çok gerçekçi olanlara. Yani mesela NFS'deki gibi sağa sola çarpıp yarışa devam etme değil de araba bir çarptığında yarış dışı kalabildiği oyunlardan söz ediyorum. Ralli çok sevdiğim için Dirt 3'ü bitirdim. Dirt Rally indiriyorum şu an. Başka önerebileceğiniz ralli ya da yarış oyunu var mı? F1 2020 alınır mı yoksa 2021'i mi beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Assetto corsa tam bir simulasyon oyunu şuan günceldeki en gerçekçi fiziklere sahip oyunda kendisidir. Online oynaman lazım ama hikaye vs yok kariyer modu var sanırım da daha oynayan görmedim tüm dlc lerle birlikte 15tl oluyordu sanırım indirimde dlc almayı unutma :D

Arkadaşlar yarış oyunlarına bayılıyorum ama daha çok gerçekçi olanlara. Yani mesela NFS'deki gibi sağa sola çarpıp yarışa devam etme değil de araba bir çarptığında yarış dışı kalabildiği oyunlardan söz ediyorum. Ralli çok sevdiğim için Dirt 3'ü bitirdim. Dirt Rally indiriyorum şu an. Başka önerebileceğiniz ralli ya da yarış oyunu var mı? F1 2020 alınır mı yoksa 2021'i mi beklemeliyim?
Assetto Corsa, RaceRoom Racing Experience LFS vb birçok yarış oyunu oynadım ancak F1 bana hiç birinde bulamadığım aksiyonu yaşattı. Hiç beklemeden hemen F1 almanı öneririm dostum.

Not: Şahsen F1 2018 oynamaktayım 2020 pahalı gelirse 18 ya da 19'u alabilirsin aralarında oynanış ve grafik olarak fark yok gibi.

Geri
Yukarı