En kötü GTA oyunu hangisi?

GTA 4 oynanmıyor birader oyun leş optimizasyon atmosfer desen ölü.

Atmosfer hikayeyi yansıtıyor bro he beğenmiyorsan oynama geç. Optimizasyonu hakkında doğru diyorsun ona lafım yok.

GTA 4 öncesi kötü GTA oyunlardır. Günümüzde mekanik olarak hepsi eziyet ben sorun olmadan oynuyorum diyen o oyunun bağımlısıdır.
Örnek olarak GTA Vice City şu an günümüzde oynanması kanser oyunlardan biri ama birkaç mod ile (araba kamerası döndürme falan) oynanır.

Ben şahsen GTA San Andreas'ı gram beğenmedim.
Linç atacaklara karşı bilgilendirme: Oynanış falan biraz ok hikaye çok beğenenler olmuş ben pek sevmedim bence oynanış olarak oyun aşırı kötü. Çıktığı dönem dolayısıyla çok kötü bir mekaniği var oyun görev noktasına git ara sahne izle araba sür diye gidiyor etkileşim desen birkaç gram. istediğiniz kadar 👎ve 🤣 atın benim kişisel fikrim bu yönde. çıktığı dönem evet oynanabilirdi ama hala oynanabilir olduğunu öne sürenleri şahsen haksız buluyorum.
Şimdi şey diyenler çıkacak "oyunda sadece grafik mi önemli" eğer bunu diyen olursa yazdığımı gözü değil de başka yeriyle okumuş demek.

Yaklaşık 12 yıl boyunca GTA SA'nın Online versiyonu olan MTA platformunda bulundum / haritasıyla hikayesiyle mükemmel bir oyun

Geri
Yukarı