Sürprizbozan En kötü oyun sonları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam ben iyi sonla bitirdim iyi son zaten çok güzel. Şu an 2. defa başladım kötü sonda ne olacağını biliyorum ama sizce de bu kadar basit olması kötü değil mi? İlk oynayışınızda kötü sonla bitirdiğinizi düşünün.

Bu arada evet Outlast da berbat.
@fromhell1 hocam ben o sona denk gelmedim şükür. Yine de çok kötü değildi etkileyiciydi. Ama verdiğim örnek gibi belki yüz saat oynadıktan sonra bu kadar basit olması üzüyor insanı.
Basit değil sen oyun içinde zaten kötü şeyler yapıyorsun o yüzden onur düşüyor senide kötü adam olarak algılıyor ve sonu kötü oluyor. İyi olursan iyi sonla bitiriyorsun bence mantıklı. Zaten tam da son değil devamı da var.

Outlast'ın sonu hikayenin tamamlanması için böyle. Tabii daha güzel bir son yapılabilirdi diye düşünüyorum. Outlast: Whistleblower'ın sonu ise çok güzeldi bence.

[/SPOILER]Evet ama whistblowerle normal oyunun sonu değiştirilebilirdi sonda jeremyden kaçmak yerine bizi öldürseydi ana oyundada kurtulsaydık iyi olurdu aslında

Basit değil sen oyun içinde zaten kötü şeyler yapıyorsun o yüzden onur düşüyor senide kötü adam olarak algılıyor ve sonu kötü oluyor. İyi olursan iyi sonla bitiriyorsun bence mantıklı. Zaten tam da son değil devamı da var.
Biliyorum oyunun tamamını oynadım zaten ama bence çok da iyi değil düşük onurlu son.

Moderatörlerin yorgunluğuna yoruyorum. Haksız cezalar, alınamayan cevaplar, yarım yamalak işler. Sanki benim mesajımdan sizin mesajınız gözükmüyor, siliceksen de düzgün sil bari!
Silinmesini istediğim bir mesajı "istek üzerine mesaj silmiyoruz" yazarak reddetmişlerdi, burada oyun konuşuyoruz siliyorlar.

Geri
Yukarı