En kolay LoL sunucusu

Kastor

Hectopat
Yer
12. yüzyıldaki Şam
Daha fazla  
Türkiye sunucusundaki rezilliklerin haddi hesabı yok. Başka bir sunucuya geçmek istiyorum. Bildiğiniz kolay olan ve düzgün insanların olduğu bir sunucu var mı? Türkiye sunucusundaki ligim platin 2.

Türkiye sunucusundaki rezilliklerin haddi hesabı yok. Başka bir sunucuya geçmek istiyorum. Bildiğiniz kolay olan ve düzgün insanların olduğu bir sunucu var mı? Türkiye sunucusundaki ligim platin 2.

Pingin euw te de olsa russiada da olsa fazla olacaktır, en aşağı 100 ping düşürücü programlar falan kullanabilirsen euw tavsiye ederim Rusya'da kimseyle anlaşamazsın biraz asabilerdir .:D

Kanser kitle her yerde kanser kitledir... Ha, westde daha azdır, doğrudur. Fakat edineceğin ping değerlerine değer mi bilemem.

Rusya serverı çok kolay diye biliyorum ve ping değeri düşük olacaktır.

Senin amacın düzgün insanlardan çok, kolay sunucuda oynamak istiyormuşsun gibi geldi. Kaybetmekten sıkılmışsın, belki yetenek seviyen Plat 2'dir? Başka sunuculara bakacak olursan orda da çok Türk var özellikle Rusya sunucusunda aşırı fazla. En fazla Avrupa Batı sunucusuna geçersin. Dil farkı olduğu için sohbeti çok kullanmayacaksın o yüzden sana daha seviyeli gelebilir, öyle olmasa da.

Senin amacın düzgün insanlardan çok, kolay sunucuda oynamak istiyormuşsun gibi geldi. Kaybetmekten sıkılmışsın, belki yetenek seviyen Plat 2'dir? Başka sunuculara bakacak olursan orda da çok Türk var özellikle Rusya sunucusunda aşırı fazla. En fazla Avrupa Batı sunucusuna geçersin. Dil farkı olduğu için sohbeti çok kullanmayacaksın o yüzden sana daha seviyeli gelebilir, öyle olmasa da.
Hayır, kesinlikle düzgün insanlar. İyi oynayıp da kaybettiğim maçların haddi hesabı yok. Yok jung farkı, yok ağla, yok annen bacın... Özellikle platin-elmas arasında çok fazla böyle kişiler var. Rusya sunucusuna geçmek en mantıklısı gibi duruyor.

Geri
Yukarı