En kolay Rusça öğrenme yöntemi

YasarPK

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yazarak daha iyi diyorlar ama bana böyle komut verebilcekmiş gibi bir site lazım. Örnek veriyim bana bunları yaz bunları çalışmadan bu bölümü geçemezsin tarzında istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar yazarak daha iyi diyorlar ama bana böyle komut verebilcekmiş gibi bir site lazım. Örnek veriyim bana bunları yaz bunları çalışmadan bu bölümü geçemezsin tarzında istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
CS:GO Rusça öğrenmek için en iyi yer. İstemeden öğreniyorsunuz fakat busuu gibi bir yer duymuştum. İşe yarayabilir.

Bir ara Rus bir kızla konuşurken hızlıca geliştirmiştim. Kendim de grameri için çaba sarf ettim. Daha sonra yoğunluk vs çalışmayınca unuttum çoğu şeyi. En garanti yöntem Rusya'da uzun süre kalmak bence. Bu tüm diller için geçerli diyebilirim. Dilin konuşulduğu yerde yaşamak kısaca bence.

Öğrenmeye yeni başlayacaksan da en zor kısmını söyleyeyim. Fransızca dersinde bile vurguların kuralı vardı ama Rusça'da vurgu kelimenin okunuşu değiştiriyor ve vurgunun kuralı maalesef yok :)

Arkadaşlar yazarak daha iyi diyorlar ama bana böyle komut verebilecekmiş gibi bir site lazım. Örnek veriyim bana bunları yaz bunları çalışmadan bu bölümü geçemezsin tarzında istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Yazmak ezberletir en iyi öğrenme şekli kendinizi o ortama atmaktır. Mesela İngilizce öğreneceksen Türkçe asla konuşmayan ve İngilizce konuşan topluluğa atmak ve sosyalleşmek için bilmeden öğrenirsiniz. Bence en iyi yöntem odur.

Geri
Yukarı