En kolay sanal kart nasıl açılır?

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kripto Para alım satım işlemi yapmak istiyorum. Papara ile yapacaktım fakat en az bir kere banka hesabıyla Papara hesabımıza para atmamız gerekiyormuş. Bende sanal kart açıp para atıp ordan Paparaya aktarmak istiyorum. Sonradan sanal kartı kapatacağım. Hangi banka en kolay sanal kart açtırmama izin verir? (Ininal, Papara ve tosla gibi şeyler söylemeyin lütfen.) Umarım anlatabilmişimdir :).

Sorunun cevabını maalesef bilmiyorum, direkt banka hesabı açmanı tavsiye ederim KuveyTürk, VakıfBank, Zirrat gibi bankalarda hesap açabiliyorsunuz hesap açınca kartta geliyor zaten, QNB Ye gittiğimde öğrenci olup gelirim olmadığımdan dolayı hesabımı açmadılar enteresan, üstteki üç banka hesap açıyor diye biliyorum sadece kimlik belgen ile gitmen yetiyor.

Hesabınız olduğu herhangi bir bankadan açmanız 10 saniye almaz. Önemli olan herhangi bir bankada hesabınız olmalı ayrıca hiç almadıysanız ve Papara harici banka hesabınız varda daha kolay bir yöntem var.
Trbinance'ye Hesap Oluştur | Binance TR bu linkten kayıt olabilirsiniz bu şekilde komisyonsuz(belli bir süre sonra düşük komisyon olacak referans olduğu için, yoksa yüksek komisyon başlar) ibana havale/EFT yaparak alabilirsiniz.

Sorunun cevabını maalesef bilmiyorum, direkt banka hesabı açmanı tavsiye ederim KuveyTürk, VakıfBank, Zirrat gibi bankalarda hesap açabiliyorsunuz hesap açınca kartta geliyor zaten, QNB'ye gittiğimde öğrenci olup gelirim olmadığımdan dolayı hesabımı açmadılar enteresan, üstteki üç banka hesap açıyor diye biliyorum sadece kimlik belgen ile gitmen yetiyor.

QNB değil de Enpara'dan açabilirsiniz.

Arkadaşlar Kripto Para alım satım işlemi yapmak istiyorum. Papara ile yapacaktım fakat en az bir kere banka hesabıyla Papara hesabımıza para atmamız gerekiyormuş. Bende sanal kart açıp para atıp oradan Papara'ya aktarmak istiyorum. Sonradan sanal kartı kapatacağım. Hangi banka en kolay sanal kart açtırmama izin verir? (Ininal, Papara ve Tosla gibi şeyler söylemeyin lütfen.) Umarım anlatabilmişimdir :).

Arkadaşlarında dediği gibi normal banka kartı alabilirsiniz.

Sorunun cevabını maalesef bilmiyorum, direkt banka hesabı açmanı tavsiye ederim KuveyTürk, VakıfBank, Zirrat gibi bankalarda hesap açabiliyorsunuz hesap açınca kartta geliyor zaten, QNB Ye gittiğimde öğrenci olup gelirim olmadığımdan dolayı hesabımı açmadılar enteresan, üstteki üç banka hesap açıyor diye biliyorum sadece kimlik belgen ile gitmen yetiyor.
Sadece internet üzerinden hesap açıp sanal kart açmak istiyorum.
Hesabınız olduğu herhangi bir bankadan açmanız 10 saniye almaz. Önemli olan herhangi bir bankada hesabınız olmalı ayrıca hiç almadıysanız ve Papara harici banka hesabınız varda daha kolay bir yöntem var.
Trbinance'ye Hesap Oluştur | Binance TR bu linkten kayıt olabilirsiniz bu şekilde komisyonsuz(belli bir süre sonra düşük komisyon olacak referans olduğu için, yoksa yüksek komisyon başlar) ibana havale/EFT yaparak alabilirsiniz.
Hesabım yok maalesef.

Hesap açmak için bankaya gitmeniz daha iyi olur istediğinizi daha kolay dile getirirsiniz ve sorularınız varsa daha kolay sorarsınız hem kartı canlı olarak hızlıca deneme imkanınız oluyor iade vs ile uğraşmıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı