En mutlu ya da mutsuz olduğunuz bir anınızı anlatın

edwardMOHCTA

Hectopat
Daha fazla  
En mutlu olduğum anı neredeyse 2,5 yıl falan oluyor, herkes gibi süper bir bilgisayar istiyordum. Bir gün eve geldiğimde okuldan aklımda hiç yok bilgisayar konusu açıldı, ben güzel bir bilgisayar istiyorum dedim. Daha sonra babam falan kızdı ne gerek var, sana yetmiyor mu boşa masraf diye ikinci gün bilgisayarım oldu. Yani şöyle diyebilirim elbet bir gün herkesin güzel bir bilgisayarı olacak gibi geliyor bana. :)

9. sınıfa başlamıştım. Ailemde sağlık problemi olan insanlar vardı. Bu neden ötürü günlerim hep mutsuz geçiyordu ama küçüklüğümden beri hep güzel bir bisikletim olsun isterdim. Daha önce olmuştu ama güzel olmasını isterdim. Sağlam, hızlı ve yarı yolda bırakmayan tarzda. Canım abimde o sene bu kadar mutsuz olduğumu görünce doğum günümde Salcano NG650 almıştı.

Mutlu olmuştum tabi ama öncesinden yaşanan olaylarla birlikte buruk bir mutluluktu. En mutlu olduğum anlardan birisidir.

15 Mayıs 2017 en mutlu günüm, 2 yıla yakındır platonik aşık olduğum kişiyle sevgili olmuştuk :D

En mutsuz anım ayrılmamız :(

2,5 senedir konuştuğum kız bulunuyordu, onun ile bayağı iyi konuşuyorduk sohbet falan ediyorduk. Seviyorum dedi ama hiçbir zaman olmadı. :D

Geri
Yukarı