En nefret ettiğiniz oyun

• Konuyu başlatan 292941
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 142
  • Görüntüleme 8B
LoL, PUBG, Witcher 3, Cyberpunk. Çıktığı anda bundan da nefret ediceğim.

Al işte ne kadar boş bir insan. Witcher PUBG ve LoL için söylemiyorum. Daha çıkmamış bir oyundan bile nefret edecek kadar boş bir insan. Hater kavramını yanlış anlamış bir insan. Sadece şeyi merak ediyorum. Witcher 3 PUBG ve LoL gibi oyunları oynayıpta mı nefret ettiniz yoksa kafanıza estiği için mi? Peki hadi onları oynayıpta sevmediniz. Ama sadece fragmanlara bakarak ve daha oyun hakkında bir şey bilmeden ve oyunu oynamadan oyundan nefret etmek gerçekten saçma bir şey.

Al işte ne kadar boş bir insan. Witcher PUBG ve LoL için söylemiyorum. Daha çıkmamış bir oyundan bile nefret edecek kadar boş bir insan. Hater kavramını yanlış anlamış bir insan. Sadece şeyi merak ediyorum. Witcher 3 PUBG ve LoL gibi oyunları oynayıpta mı nefret ettiniz yoksa kafanıza estiği için mi? Peki hadi onları oynayıpta sevmediniz. Ama sadece fragmanlara bakarak ve daha oyun hakkında bir şey bilmeden ve oyunu oynamadan oyundan nefret etmek gerçekten saçma bir şey.
Bence sondaki yazdığı yazı Cyberpunk 2077 için hocam, "Çıktığı anda bundan da nefret ediceğim." yazmış şuanlık nefret etmiyor. :D

LoL aslında kötü bir oyun değil, oyuncu kitlesi yüzünden insanları deli eden bir oyun. Kaliteli bir kitlesi olsa aslında kimsenin nefret edeceğini düşünmüyorum, bu pek çok online oyun için geçerli.
Ama PUBG diye bir oyun var gerçekten berbat ötesi, kitlesinden oyununa kadar 1/10 bile vermem ben buna.

Yeni konular

Geri
Yukarı