En nefret ettiğiniz virüs

Hocam biliyorum. Ama saçma sapan bir şey. Uygulama yüklerken reklam olarak çıkıyor zaten hiçbir virüsü algılayamıyor. Hatta bir zaman kendini virüs olarak görmüşlüğü var.

Benim çok güzel bir Avast incelemem var bakarsanız iyi olur ayrıca kötü bir av değil benim çoğu virüs sorunumu gider miştir ve lisansları uygundur farklı ürünleride var ayrıca CCleaner gibi güzel bir firmanın sahibi Avast düşmanı olmanızın bir nedeni yok benim de yazılım yanında Opera GX indi evet bu oldu ama herkes bu tarayıcıyı kullanıyor bunu desem linç edersiniz beni Opera pek çok yazılımda iniyor ama rezalet demiyorum.

Benim çok güzel bir Avast incelemem var bakarsanız iyi olur ayrıca kötü bir av değil benim çoğu virüs sorunumu gider miştir ve lisansları uygundur farklı ürünleride var ayrıca CCleaner gibi güzel bir firmanın sahibi Avast düşmanı olmanızın bir nedeni yok benim de yazılım yanında Opera GX indi evet bu oldu ama herkes bu tarayıcıyı kullanıyor bunu desem linç edersiniz beni Opera pek çok yazılımda iniyor ama rezalet demiyorum.
Hocam zaten bende hater değilim. Elbet güzel yanları var. Bende kullanırdım bir zamanlar. Ama Kasperesky gibi şeyler gördükten sonra bu az kalıyor. Ama yani çok aktif bilgisayar kullanmıyorsan iyi oluyor. Bu arada incelemeniz çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

Benimkiler MEMZ, cerber Ransomware wannacry bir de programların yanında virüslü program yükleyen trojan dropperlar acayip gıcık olmuşumdur sistemde bir anda Avast indiğini görüyorsun.

En nefret ettiğim virüs heur'dur. İsterseniz Kaspersky ile kafa atın silemezsiniz. Kendini çoğaltır. Bu lanet olası virüs formatla dahi gitmedi. Benim sistemime bu virüs bulaştı. Hiçbir şey yapamadım Kaspersky ile virüsü sil dediğim anda bilgisayar çöker Kaspersky silinir. Bu virüsün bir sürü çeşiti vardır çoğu .exe ölür. Yedeklemeyi unutun. Güvenli modu unutun. Bu virüsün çok çeşiti vardır. MEMZ, wannacry kadar tanınmasada aşırı tehlikelidir. CTRL+alt+delete basamazsınız. Virüs engeller.

Donanımhaber,Technopat,Sanalkurs

Yeni konular

Geri
Yukarı