En sessiz PSU tavsiyesi

mehseri

Hectopat
600-750W fark etmez en sessiz en iyi PSU tavsiyesine ihtiyacim var.

R5 3600
2060 Super veya 5700 XT olacak sistemde.

Son düzenleyen: Moderatör:
600-750W fark etmez en sessiz en iyi PSU tavsiyesine ihtiyacim var.

R5 3600
2060 Super veya 5700 XT olacak sistemde.

İkinci el Evga G2 serisi 650 750W 80+ Gold bir power alabilirsin. 750W ları 400 500 TL arası değişiyor. Satan çok 3 sistemimde evga power kullandım. Hiç sorun yaşamadım kullandığım en iyi power diyebilirim.

@PCBudur
Hocam öneriyorsun öneriyorsun da, neden ikinci el öneriyorsun. Dediği sisteme ikinci el PSU yakışmaz.

Alakası yok. Sıfırı 800 900 TL çünkü. Evga power öyle kolay kolay bozulacak bir power değil. Öyle olsa 10 sene garanti vermezler. İkinci el olsa ne olur? Adam alıp powerı sağa sola fırlatıp içine tornavida felan sokmuyor yani. İkinci ele ön yargı ile yanaşmayın. Gidip sıfırda alabilir tabi tercih arkadaşın ama ben 3 kez aldım hepsi ikinci el hiç sorun yaşamadım.

En sessiz olmayabilir. Fakat bu da sessiz sayılır. Hemde ileri dönük sistemler için uygun.

Sharkoon Silentstrom CoolZero modeli olabilir üstünde fan kapatma düğmesi bulunuyor.
FDSAJMBYYV482019133057_417677_FM4silentstormcoolze.jpg

Evga kaliteli ben de öneririm bütçen varsa. Silverstone Strider kullanıyorum, yaklaşık 2 aydır. Ses çıkartmıyor kesinlikle. Fanı dönüyor ama belli belirsiz. Süs diye koymuşlar sanki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı