En sevdiğiniz 10 oyun nedir?

Benim anlatmaya çalıştığım neden bu oyuna dünyanın en iyi oyunu muamelesi yapılıyor her tarafta Witcher övenleri görüyorum aksi bir şey derseniz de linçliyorlar.
Hala anlamamakta inat ediyorsunuz.Ben Witcher 3 en iyi oyun DEMEDİM. Sadece arkadaşa oyunu oynayıp oynamadığını eğer oynadı ise listeye neden almadığını sordum. Lütfen önceki mesajlarımı iyi okuyun. Burada herhangi bir şekilde Witcher 3' ü övmedim ve hiçkimseyi linçlemedim.

Far Cry 2'ye nasıl katlandınız da en sevdiğiniz oyunlardan oldu? :)
Oyunda araba yok ya, araba. Koşarken kriz tutuyor ölüp gidiyorum.
unknown 2.PNG
unknown 1.PNG

Hala anlamamakta inat ediyorsunuz. Ben Witcher 3 en iyi oyun demedim. Sadece arkadaşa oyunu oynayıp oynamadığını eğer oynadı ise listeye neden almadığını sordum. Lütfen önceki mesajlarımı iyi okuyun. Burada herhangi bir şekilde Witcher 3'ü övmedim ve hiçkimseyi linçlemedim.

Hocam sizde anlamamakta zorluk çekiyorsunuz ben size soru sormuştum neden bu kadar övüyorlar benim bu oyunda göremediğim ne var ilk mesajımda agresif davrandım kusura bakmayın.

Witcher 3
ES:Skyrim
Street Fighter V
Borderlands 2
Borderlands 3
Dishonored 1
Tera Classic
Blade & Soul
AC: Black Flag
Crash Bandicoot

Herkes en sevdiği ilk 10 oyunu yazsın. Bilmeyenler keşfetsin, birbirimize oyun tavsiye edelim.
Benim;
1. Mafia 2
2. Red Dead Redemption 2
3. GTA 4
4. Tomb Raider 2013
5. Metro Last Light
6. Celeste
7. GTA 5
8. Beyond Two Souls
9. Dying Light
10. Age of Empires 2
Tomb Raider 2013'ü yazmanız beni mutlu etti, bu oyunun değeri bilinmiyor. Çok tatlı bir oyun, kesinlikle ilk üçümdedir.

Call Of Duty MW
Call Of Duty MW2
Call Of Duty MW3

GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA IV

Among Us

Far Cry 2
Far Cry 3

Assasins Creed 1
Assasins Creed 2
Assasins Creed 3