En sevdiğiniz aktörün en sevdiğiniz filmleri

Jon Bernthal : The Punisher
Bryan Cranston : Breaking Bad
Bob Odenkirk : Better Call Saul
Chris Hemsworth : Extraction + Thor & Avenger Series
Jason Statham : Mechanic Resurrection + Transporter Series
James Spader : The Blacklist
Alvaro Morte : La Casa Da Papel
Benedict Cumberbatch : Sherlock & Enigma
Keanu Reeves : John Wick
Ben Affleck : The Accountant & Pearl Harbour

Jon Bernthal : The Punisher
Bryan Cranston : Breaking Bad
Bob Odenkirk : Better Call Saul
Chris Hemsworth : Extraction + Thor & Avenger Series
Jason Statham : Mechanic Resurrection + Transporter Series
James Spader : The Blacklist
Alvaro Morte : La Casa Da Papel
Benedict Cumberbatch : Sherlock & Enigma
Keanu Reeves : John Wick
Ben Affleck : The Accountant & Pearl Harbour
Aksiyon aktörleri galiba çoğu o yüzden tanımıyorum ama Bryan Cranston ve Benedict Cumberbatch'i kendi listeme üşenmesem eklerdim.

Aksiyon aktörleri galiba çoğu o yüzden tanımıyorum ama Bryan Cranston ve Benedict Cumberbatch'i kendi listeme üşenmesem eklerdim.
Aynen, hatta bir nevi en sevdiğim dizi ve filmlerden bazılarını da eklemiş bulunmaktayım. Bence açmış olduğunuz bu konu konu başlığından da anlaşıldığı gibi insanların beğendiği ve severek izlediği film-dizileri ana esas kilit faktörlerden biri olan ana oyuncu kadrosuyla özellikle de çoğumuzun akıllarında iz bırakmış olan bazı başrol karakterleri hatırlatıp ortak paylaşım şeklinde yönlendirmeye tabii tutmanız oldukça yerinde ve tatlı olmuş. Zaten son zamanlarda da aktif olduğunuzu diğer birçok arkadaş gibi ben de fark ettim, böyle devam, yavaş yavaş kanım ısınıyor size 🙂.

En azından kendim için konuşmak gerekirse, AMD vs Intel vb gibi mide bulandırıcı tarz konulardan uzaklaşmak adına gerek konu dışı gerekse de buna benzer diğer kategorilerde dolaşmak bir nebze de olsun rahatlatacak gibi 🙂.

Yeni konular

Geri
Yukarı