En sevdiğiniz anime?

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi forumlar herkese malum pandemi var evdeyiz ve evde güzel vakit geçirmek istiyoruz. Bir anime sever olarak tavsiyelere açığım efenim top 5 anime listem ise şöyledir;
(Yakın zamanlı)
Death Note ( son sezon ve re: Hariç)
Tokyo ghoul.
Sword art Online.
Alita 1993.
Ghost'in the sell 1995. biliyorum ismi geçmesi gerekenler var ama bu benim fikrim saygı duyulmalı teşekkürler.

Hiç düşünmemiştim, Naruto her ne kadar klasik bir seri olsa da, İlk sezonu çok hoştu 5. sıraya o konabilir, akıl oyunlarını sevdiğim için ve ilk göz ağrım olduğu için no game no life 4. sıraya gelebilir, yine saydığım sebeplerden dolayı Death Note 3'e gelebilir. 2. ise Aoi Bungaku Series, ağır ve güzel bir seridir. 1. İçin şuanlık öyle bir anime yok henüz.

Öncelikle ben bir anime izleyicisi değilim fakat bir dizinin anime olması onu izlememi engellemez ya da cidden hikayesini güzel bulduğum, önerilen animeleri izlerim.

Şu ana kadar en etkilendiğim anime Code Geass oldu, çok önceden izlemiştim fakat hâlâ her şeyiyle hatırlıyorum animeyi. İzlemediyseniz kesinlikle öneririm.

Hiç düşünmemiştim, naruto her ne kadar klasik bir seri olsa da, ilk sezonu çok hoştu 5. sıraya o konabilir, akıl oyunlarını sevdiğim için ve ilk göz ağrım olduğu için no Game no life 4. sıraya gelebilir, yine saydığım sebeplerden dolayı death Note 3'e gelebilir. 2. ise aoi bungaku series, ağır ve güzel bir seridir. 1. için şu anlık öyle bir anime yok henüz.

Öncelikle cevap için teşekkürler. Şu an no Game no life ve aoi bungaku listeme aldım inş yakın zamanda başlarım izlemeye :) naruto zaten legend olunca koymadım listeme ama top 10 olsa kesin girerdi benim için. Death Note ile başaldığım bu macerada onun üzerine bir tat bulamadım daha bakalım.
Öncelikle ben bir anime izleyicisi değilim fakat bir dizinin anime olması onu izlememi engellemez ya da cidden hikayesini güzel bulduğum, önerilen animeleri izlerim.

Şu ana kadar en etkilendiğim anime code geass oldu, çok önceden izlemiştim fakat hâlâ her şeyiyle hatırlıyorum animeyi. İzlemediyseniz kesinlikle öneririm.

Konusu ve türü nedir acaba? No spoiler lütfen :)

Sevdiğim çok anime var, sıralamaya koyabileceğimi sanmıyorum. Favorilerimden birkaçı şunlar:
- Clannad
- Overlord
- KonoSuba
- Goblin Slayer
- Tate no Yuusha no Nariagari
- Hinamatsuri
- Kanon
- Karakai Jouzu no Takagi-san

Geri
Yukarı