En Sevdiğiniz Animeler

Anime izlemeye ilk başladığım Naruto serisini önerebilirim.
Özellikle Shippuuden müzikleri sayesinde değişik bir ilgimin oluştuğu animedir. Ne zaman youtube bir müziğini duysam, Naruto bazı bölümlerini tekrar oturup izliyorum. Bu arada Naruto dışında uzun soluklu bir anime bitirmedim. Daha çok 24-50 bölümlerden oluşan 2-3 sezonluk animeleri izledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca şu animeleri sıkılmadan izledim.
Genel manada absürd şeyleri izlemeyi seviyorum. Şu zamana kadar herhalde MMORPG ve Shonen odaklı animeler izledim. Ayrıca güzel önerisi olan arkadaşlardan bende öneri bekliyorum.

Anime izlemeye geçen sene başladım. Daha izlemediğim bir sürü anime var.
Görsel içeren kitap, çizgi roman vb. okumayı sevmediğimden de Manga olayına hiç bulaşmıyorum.

Son düzenleme:
Isekai ve romantizm animelerini seviyorum. İkisi bir arada olursa çok güzel olur fakat maalesef ikisinin bir arada olduğu animelerde harem ve ecchi de oluyor, ana karakter odun oluyor ve sürekli kızların kavgasını izliyoruz.

Isekai olarak en sevdiğim anime Overlord. Çünkü diğer Isekai animelerden tamamen farklı. Diğer animelerde hiçbir şekilde insan öldürmezlerken bu animede ana karakter ve yardımcıları hiç acımadan yollarına çıkan herkesi öldürüyorlar.

Romantizm olarak en sevdiğim ise Kaichou wa Maid-sama. Çünkü diğer romantizm animelerindeki gibi utangaç, gerizekalı, odun bir erkek karakter yok ve hikayesi, karakterleri, ortamı filan da gayet güzel ve eğlenceli.

Son düzenleme:
Şiddet içeren anime türünde parasyte(migi) ve claymore.

Romantik olarak kimi no nava maalesef sinema bu, dizi olmasını isterdim.

Komedi dram Shigatsu wa Kimi no Uso

Zihinsel olarak ağır bir türde sayılabilecek Code Geass var. İnsanın içini burgum burgum yapar.

Romantik komedi Nisekoi tek geçerim.

One Piece, naruto, bleach Conan ve dragon ball gibi animeleri saymıyorum onları izlemek için işsiz olmak lazım çünkü.

Neon Genesis Evangelion'u en sevdiğim animedir. Bilim Kurgu/Fantastik türünde. Insanların "Tanrı" olma arzusunu çok güzel anlatmış. Herkesin kendinden bişeyler bulabileceğini düşünüyorum. Merak edenler varsa Netflix ve anime sitelerinde bulabilirsiniz.

Anime izlemeye ilk başladığım Naruto serisini önerebilirim.
Özellikle Shippuuden müzikleri sayesinde değişik bir ilgimin oluştuğu animedir. Ne zaman youtube bir müziğini duysam, Naruto bazı bölümlerini tekrar oturup izliyorum. Bu arada Naruto dışında uzun soluklu bir anime bitirmedim. Daha çok 24-50 bölümlerden oluşan 2-3 sezonluk animeleri izledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca şu animeleri sıkılmadan izledim.
Genel manada absürd şeyleri izlemeyi seviyorum. Şu zamana kadar herhalde MMORPG ve Shonen odaklı animeler izledim. Ayrıca güzel önerisi olan arkadaşlardan bende öneri bekliyorum.

Anime izlemeye geçen sene başladım. Daha izlemediğim bir sürü anime var.
Görsel içeren kitap, çizgi roman vb. okumayı sevmediğimden de Manga olayına hiç bulaşmıyorum.
Ben Naruto'yu ve Shippuden'i bitirdim saol. Ayrıca bir de ömrümü heba ettiğim One Piece var, hala bitiremediler animeyi ama cidden çok güzel. Onun dışında şuan Hunter x Hunter izliyorum 6-7 bölüm falan kaldı, gene animesiz kalmamak için. :(

My MAL profile: Yigit5441's Profile - MyAnimeList.net
Screenshot_20190728_102417_com.drutol.malclient.jpg

Ben olayların ciddi ilerlediği ve biraz kan içeren animeleri sevdiğim için böyle en sevdiğim animeler.

Bunların açıklamasını daha sonra yapacağım 🙃

Geri
Yukarı