En Sevdiğiniz Cips Markası Hangisi?

En sevdiğiniz cips hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    139

Fatih Özcan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bana kalırsa Ruffles ketçaplı ve Lay's mevsim yeşillikli birer efsane. Bir ara aşırı baharat tadıyla Lay's kaşık cips, onun yanına ise yoğurtla beraber de mükemmeldi ama şuan raflarda yok sanırım. Doritos ve Pringles'ı çok beğenen var ama nedense ben beğenemiyorum. Sizin damak lezzetinize göre en iyi cipsler hangileri?

Büyük boy Doritos peynirli ve 1 litre Sütaş ayran combosu. Çok acılı olan versiyonla da güzel oluyor ama peynirli + ayran ikilisini tavsiye ederim. 3'lü 5'lü şekilde ağza atıp üstüne ayranı içince... Anlayamazsınız... O köpürtüsü...

Mısır cipsleri beni çok şişiriyor. O yüzden Doritos, Patos vs uzak duruyorum. Ruffles ketçaplı en sevdiğim. Bazen arka arkaya 3 tane büyük boy yiyorum.

Sorunun saçmalığına bak tabikide lord of the cips '' pringles '' yanınada soğuk bir sprite ya da buz gibi şeftalili fuse tea bu 2'li kombonun yanında sağlam full hd film tamam gg.

Dayı şu acılı çok acılı falan dedikleri cips reklamı yanlış yapılmış. Koyacaksın oraya 2 tane adanalı dayı bak bakalım acı falan dinliyor mu :) Reklamlarda bizi yansıtmalı sonuçta dimi. Acı macı bize işlemez bacı :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı