En Sevdiğiniz Film Sahneleri

Yorumlar jumper filminin atlama sahnesi benj çok etkilemişti. Özellikle -bazı şeyleri atlatamazsin David, bu güç yanlızca tanrıda vardır. Demesinin ardından evin belli bir bölümünü ışınlaması. :)

Kemal Sunal hıyar sahnesi çok güzel. :D :D :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@er36po

Bunu unutmamak lazım. Yanıyosun Fuat Abi. :D :D :D :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu final çok hoşuma gitmişti.

Kemal Sunal hıyar sahnesi çok güzel. :D :D :D
@er36po

Bunu unutmamak lazım. Yanıyosun Fuat Abi. :D :D :D :D
Kemal ağabeyimizden çok şey öğrendim... Mesala hacının "hileli satancan ki ihya olasın" sözü gibi. Maalesef ki çoğu hacı, hocalar hep nasıl yaparız da insanların sırtına geçiniriz hesapları yapıyorlar...
Sonra bana "sen neden hacılara inanmıyorsun" derler, işte bu nedenlerden dolayı inanmıyorum kardeşim.
Tabi bu filmden yola çıkarak yazmıyor, konuşmuyorum, bizzat şahid oldum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı