En sevdiğiniz GTA oyunu nedir?

Hangisi?

• GTA 3

• GTA Vice City

• GTA San Andreas

• GTA 3 Liberty Cİty Stories

• GTA Vice City Stories

• GTA 4

• GTA 5

• Hiçbiri

• Hepsi

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Online'de bir oyun sayılır. İleride GTA VI'nın grafiklerini ve hikayesini kullanacağı söyleniyor.

Umarım öyle olursa onu zorunlu kılmayıp, aynı V'deki gibi VI'da da oyuna entegre şekilde yaparlar. Yoksa sistemi kaldırmayanlar için çok kötü bir şey olur, Rockstar linçlenebilir.

Bu arada benim en sevdiğim GTA V.

Sene 2012-2013 zamanları. 6 yaşlarındayım. Alt komşumuzun bilgisayarında oyun oluyor diye yine onlara gittim. Bana bir oyun gösterdiler adı GTA San Andreas. Bana oyunu açtı baktım ve... Şok oldum. Nasıl yani tıpkı gerçek hayat gibi ama istediğim her şeyi yapabiliyor muydum ? araba sürüp uçak uçurabiliyor muydum ? Bu inanılmazdı. Utangaçlıktan çatlayan ben hiç düşünmeden abiye " Bu oyunu bana yükler misin ? " diye söylendim hemen. Kabul etti kırmadı beni. Zaten o olmasa bilgisayarlarla aram olmayacaktı kendisinin bilgisayarında dolu oyunlar olduğundan onlarda oynardım kendi tüplü bilgisayarımda Underground 2 ve Flash oyunlar dışında bir şeyler yoktu. Ertesi gün bana cd yoluyla yükledi oyunu ve çok sevindim. Artık özgürüm demek istedim ama o dönemlerde bilgisayara ilgim yine az olduğundan çok fazla oynamadım. Tabi ki diğer oyunlara nazaran çok oynuyordum. Geldim 7 yaşına. Kuzenim süper bir bilgisayar edinmiş içinde dolu oyunlar var. Bakıyoruz içinde birbirinden farklı 2 GTA oyunu var. GTA Türk ve GTA III. San Andreas dışı tanıştığım ilk GTA oyunları. Türk City moduna bayılmıştım hatta bir kaç yıl GTA Türk City'nin başlı başına bir oyun olduğunu sanmıştım. San Andrease olan ilgimi kaybetmiştim ama yıllar boyu o GTA Türk denilen oyunu hiç edinemeyince San Andreas'a Muhtaç kaldık. Tabi öyle deyince ilgim gitti sanmayın hala GTA oyunlarına ilgim var hangisi olsa ağızımdan sular akarak atlardım. 8 yaşında geldim. Okulda parante atarken ayağımı kırıyorum ve amcam evde tıkılı kaldığım süre zarfınca sıkılmayayım diye notebookunu bana veriyor. İçerisine GTA San Andreas yükleniyor akrabam tarafından. Kitap okuyayım diye beni GTA ile kandırıyorlar. Sonra bilgisayarıma GTA iniyor ve gece geç saate kadar oynuyorum. Oyun yıllar geçmesine rağmen hala kendinde tutmayı başarıyor beni. Daha sonralarda bu oyunun bir hikayesi olduğunu, karakter giydirip araba modifiye edebildiğimizi öğreniyorum. Aklım tekrardan gidiyor. Hemen hikayeyi internetten izliyorum ve bayılıyorum. Tabi yanlış hatırlamıyorsam bunlardan önce Big Smoke ve Ryder karakterlerini tanıyordum." Nasıl yani bu iki adam ihanet mi etmiş ? " diye dona kalmıştım öğrenince. Kuzenlerim ile hikayeye köyde sıkıldığım zamanlarda bilgisayarımda oynuyoruz ama ben tek başıma oyun oynarken hep stres yaparım hem de nasıl stres. Onlar oynardı ben izlerdim. Hatta sanırım bir dönem GTA Türk'ün en sevdiğim oyun olmasını sebebi buydu. Oyunda ölümsüzdük kimse bize bir şey yapamazdı. Rahattık. Neyse işte araba hoplatma görevinde kalıyoruz tabi ki çünkü numpad yok o bilgisayarda. Aradan yıllar geçiyor oyunu saatlerce oynuyorum ama hiç bitirmiyorum. Hep bir yerlerde kalıyorum. İşte geçen yıllarda oyunu ilk kez hile ile bitirip gururlanıyorum ama içimde de kalıyor. Yine de öyle böyle oyunu hala arada oynuyordum. Bu yıl ilk kez yılların tecrübesini ve bilgisini konuşturup oyunu hilesiz bitiriyorum ve bu tam 5 gün sürüyor. Çok az ölmek ve polise yakalanmak ile oyunu bitiriyorum ve gururlanıyorum. max 4 kere ölmüşümdür tahminimce ve 2-3 kere falan polise yakalanmışımdır. Oyunun inciğini cinciğini bildiğimden nerede ne silah var ne yok ezbere bildiğimden o tür şeyleri toplaya toplaya rahatlıkla bitiriyorum. Yılların hazırlığı bu zaman içinmiş işte. Bitti.. Efsane bitmişti.. Boşluğa düştüm ama sevindim de.. İşte dostlar bu anılar bu hisler çok açamasam da arada sanırım yanlışlar olsa da ucundan anlattım. Bu sebeplerden GTA San Andreas benim için en iyi ve en ama en özel GTA oyunudur.. Saygılar iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Sene 2012-2013 zamanları. 6 yaşlarındayım. Alt komşumuzun bilgisayarında oyun oluyor diye yine onlara gittim. Bana bir oyun gösterdiler adı GTA San Andreas. Bana oyunu açtı baktım ve... Şok oldum. Nasıl yani tıpkı gerçek hayat gibi ama istediğim her şeyi yapabiliyor muydum? Araba sürüp uçak uçurabiliyor muydum? Bu inanılmazdı. Utangaçlıktan çatlayan ben hiç düşünmeden abiye " bu oyunu bana yükler misin? " diye söylendim hemen. Kabul etti kırmadı beni. Zaten o olmasa bilgisayarlarla aram olmayacaktı kendisinin bilgisayarında dolu oyunlar olduğundan onlarda oynardım kendi tüplü bilgisayarımda Underground 2 ve flash oyunlar dışında bir şeyler yoktu. Ertesi gün bana CD yoluyla yükledi oyunu ve çok sevindim. Artık özgürüm demek istedim ama o dönemlerde bilgisayara ilgim yine az olduğundan çok fazla oynamadım. Tabi ki diğer oyunlara nazaran çok oynuyordum. Geldim 7 yaşına. Kuzenim süper bir bilgisayar edinmiş içinde dolu oyunlar var. Bakıyoruz içinde birbirinden farklı 2 GTA oyunu var. GTA Türk ve GTA III. San Andreas dışı tanıştığım ilk GTA oyunları. Türk City moduna bayılmıştım hatta birkaç yıl GTA Türk City'nin başlı başına bir oyun olduğunu sanmıştım. San Andreas'e olan ilgimi kaybetmiştim ama yıllar boyu o GTA Türk denilen oyunu hiç edinemeyince San Andreas'a muhtaç kaldık. Tabi öyle deyince ilgim gitti sanmayın hala GTA oyunlarına ilgim var hangisi olsa ağızımdan sular akarak atlardım. 8 yaşında geldim. Okulda parante atarken ayağımı kırıyorum ve amcam evde tıkılı kaldığım süre zarfınca sıkılmayayım diye notebookunu bana veriyor. İçerisine GTA San Andreas yükleniyor akrabam tarafından. Kitap okuyayım diye beni GTA ile kandırıyorlar. Sonra bilgisayarıma GTA iniyor ve gece geç saate kadar oynuyorum. Daha sonra bu oyunun bir hikayesi olduğunu, karakter giydirip araba modifiye edebildiğimizi öğreniyorum. Aklım tekrar gidiyor. Hemen hikayeyi internetten izliyorum ve bayılıyorum. Tabi yanlış hatırlamıyorsam bunlardan önce big smoke ve ryder karakterlerini tanıyordum." nasıl yani bu iki adam ihanet mi etmiş? " diye dona kalmıştım öğrenince. Kuzenlerim ile hikayeye köyde sıkıldığım zamanlarda bilgisayarımda oynuyoruz ama ben tek başıma oyun oynarken hep stres yaparım hem de nasıl stres. Onlar oynardı ben izlerdim. Hatta sanırım bir dönem GTA Türk'ün en sevdiğim oyun olmasını sebebi buydu. Oyunda ölümsüzdük kimse bize bir şey yapamazdı. Rahattık. Neyse işte araba hoplatma görevinde kalıyoruz tabii ki çünkü numpad yok o bilgisayarda. Aradan yıllar geçiyor oyunu saatlerce oynuyorum ama hiç bitirmiyorum. Hep bir yerlerde kalıyorum. İşte geçen yıllarda oyunu ilk kez hile ile bitirip gururlanıyorum ama içimde de kalıyor. Yine de öyle böyle oyunu hala arada oynuyordum. Bu yıl ilk kez yılların tecrübesini ve bilgisini konuşturup oyunu hilesiz bitiriyorum ve bu tam 5 gün sürüyor. Çok az ölmek ve polise yakalanmak ile oyunu bitiriyorum ve gururlanıyorum. Max 8 kere ölmüşümdür tahminimce ve 5 kere falan polise yakalanmışımdır. Oyunun inciğini cinciğini bildiğimden nerede ne silah var ne yok ezbere bildiğimden o tür şeyleri toplaya toplaya rahatlıkla bitiriyorum. Yılların hazırlığı bu zaman içinmiş işte. Bitti. Efsane bitmişti. Boşluğa düştüm ama sevindim de. İşte dostlar bu anılar bu hisler çok açamasam da ucundan anlattım. Bu sebeplerden GTA San Andreas benim için en iyi ve en ama en özel GTA oyunudur. Saygılar iyi akşamlar.

Üşendim ama okuyacağım.
Vay be.
Oynayasım geldi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı