En sevdiğiniz heavy metal müzik

Heavy Metal mi? Yıllar oldu. En son dinlediğim büyük ihtimalle bir Judas Priest şarkısıdır.
Ben de bırakmayı düşünüyorum bir süre. Hiç yeni bir şey yok. Çıkan tüm yeni gruplar diğerlerinin aynısı. YT'de arada karşıma Deathcore reklamları çıkmıştı, hoşuma giden birine tıklayıp dinledim, güzel geldi. Ama bütün Deathcore grupları da aynı. Yeni bir şey yok. Eskilerin de son kullanma tarihi geçti geçecek benim için.

Ben de bırakmayı düşünüyorum bir süre. Hiç yeni bir şey yok. Çıkan tüm yeni gruplar diğerlerinin aynısı. YT'de arada karşıma Deathcore reklamları çıkmıştı, hoşuma giden birine tıklayıp dinledim, güzel geldi. Ama bütün Deathcore grupları da aynı. Yeni bir şey yok. Eskilerin de son kullanma tarihi geçti geçecek benim için.
Ben de bir ara ilk başta Black Metal'e, sonra da Deathcore'a takmıştım. Şu aralar genellikle Deathcore dinliyorum, özellikle Brand of Sacrifice. Eskiler çok dinlemekten dolayı etkisini kaybediyor, yenilerin de aynı fabrikadan çıkmış gibi cidden. Şu üç şarkıyı önereyim hocam size;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu endüstriyel metal yalniz hocam.

Dostlar Metallica'nın Master Of Puppets, Ride The Lightning, Kill'Em All ve And Justice For All albümleri heavy değildir. Thrash Metal'dir. Metallica'nın tek Heavy Metal albümü Self Titled albümüdür. Veya Black Albüm. Eğer MoP Heavy ise Rust In Peace'de heavy'dir :D değil, Metallica'ya Heavy diyenler genelde bu işle çok içli dışlı olmayan insanlardır. Metal'in sadece Heavy metal olduğunu sanarlar. Ben de buna örnek olarak Creeping Death bıraktım, bir Iron Maiden ile bunu karşılaştırın, demek istediğimi anlarsınız. Özellikle Jason Newsted ile Live alınan kayıtlarını izleyin derim.

Aynı bu hocamız gibi. (Yanlış anlaşılmasın, bunda kötü bir şey yok)

Siz siz olun bu hataya düşmeyin.

Heavy'de bir şey mi hocam? Bunun Death Metal'i var, Black'i var, Deathcore'u var... Var oğlu var.

Hocam Slipknot'da Google'da aratınca Heavy diye çıkıyor :D müzik konusunda Google güvenmeyin. Metal ile alakası olmayan adamlar hazırlıyor listeyi.
Rock you like a hurricane heavy metaldir hocam ama o konuda haklısınız asla Google'a güvenmeyin müzik konusunda.
En sevdiğim parça, galiba bu aralar "Hallowed Be Thy Name - Iron Maiden".

Bu endüstriyel metal yalniz hocam.

Rock you like a hurricane heavy metaldir hocam ama o konuda haklısınız asla Google'a güvenmeyin müzik konusunda.
En sevdiğim parça, galiba bu aralar "Hallowed Be Thy Name - Iron Maiden".
Hallowed By The Name severim. Bir de siz bass'çı mısınız hocam?

Cevabım biraz uzun olacak ama geliyor.
Eğer sadece heavy ise heavy bölümüne bakın yok değilse favorilerim Dream Theater olanları.

A7X söylenmedi mi hala?

A7X metalcore grubu.

Yeni konular

Geri
Yukarı