En sevdiğiniz heavy metal müzik

Eki Görüntüle 964881

Heavy metal diye aratınca en başta çıkıyor ama yine de siz bilirsiniz.
Siz beni anlamadınız hocam, o şarkı pek Heavy Metal gibi hissettirmiyor. Immıgrant Song, Killing in The Name, Master of Puppets, For Whom the Bell Tolls, Megadeth, Limp Bizkit ile karşılaştırın ne demek istediğimi anlarsınız.

Tabii siz de haklısınız diğerleri gibi ağır değil.

Siz beni anlamadınız hocam, o şarkı pek heavy metal gibi hissettirmiyor. Immıgrant song, killing in the name, Master of puppets, for whom the bell tolls, Megadeth, limp bizkit ile karşılaştırın ne demek istediğimi anlarsınız.

Ne kadar hissettirmese de "heavy metal"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostlar Metallica'nın Master Of Puppets, Ride The Lightning, Kill'Em All ve And Justice For All albümleri heavy değildir. Thrash Metal'dir. Metallica'nın tek Heavy Metal albümü Self Titled albümüdür. Veya Black Albüm. Eğer MoP Heavy ise Rust In Peace'de heavy'dir :D değil, Metallica'ya Heavy diyenler genelde bu işle çok içli dışlı olmayan insanlardır. Metal'in sadece Heavy metal olduğunu sanarlar. Ben de buna örnek olarak Creeping Death bıraktım, bir Iron Maiden ile bunu karşılaştırın, demek istediğimi anlarsınız. Özellikle Jason Newsted ile Live alınan kayıtlarını izleyin derim.
Uyurken mi? Hocam siz mutant mısınız. :D
Aynı bu hocamız gibi. (Yanlış anlaşılmasın, bunda kötü bir şey yok)

Siz siz olun bu hataya düşmeyin.
Heavy Metal mi? 😬 Kulaklarım yok oldu.
Heavy'de bir şey mi hocam? Bunun Death Metal'i var, Black'i var, Deathcore'u var... Var oğlu var.
Eki Görüntüle 964881

Heavy metal diye aratınca en başta çıkıyor ama yine de siz bilirsiniz.
Hocam Slipknot'da Google'da aratınca Heavy diye çıkıyor :D müzik konusunda Google güvenmeyin. Metal ile alakası olmayan adamlar hazırlıyor listeyi.

Son düzenleme:
Dostlar Metallica'nın Master Of Puppets, Ride The Lightning, Kill'Em All ve And Justice For All albümleri heavy değildir. Thrash Metal'dir. Metallica'nın tek Heavy Metal albümü Self Titled albümüdür. Veya Black Albüm. Eğer MoP Heavy ise Rust In Peace'de heavy'dir :D değil, Metallica'ya Heavy diyenler genelde bu işle çok içli dışlı olmayan insanlardır. Metal'in sadece Heavy metal olduğunu sanarlar. Ben de buna örnek olarak Creeping Death bıraktım, bir Iron Maiden ile bunu karşılaştırın, demek istediğimi anlarsınız. Özellikle Jason Newsted ile Live alınan kayıtlarını izleyin derim.
Çok takılma ya :D Dinle geç işte usta.

Siz beni anlamadınız hocam, o şarkı pek Heavy Metal gibi hissettirmiyor. Immıgrant Song, Killing in The Name, Master of Puppets, For Whom the Bell Tolls, Megadeth, Limp Bizkit ile karşılaştırın ne demek istediğimi anlarsınız.
Limp Bizkit'mi? Aman aman, biz onların adını Megadeth, Metallica, Anthrax ve Slayer'ırın yanında anmayız hocam...

Fred Durst çünkü :D Rap ve Metal müzik birleşemeyeceği için. Sayabileceğiniz zibilyon tane iyi isim var. LimpBizkit sevmeyiz biz üst kesim olarak. Fred Durst egosu uçmuş biri. Ben şahsen müziğini de sevmiyorum. Nickelback gibi düşünün bu uşakları. Olmadıkları bir şey olmaya çalışıyorlar. Metal topluluğu da bunu sevmiyor. Ayrıca müzikal anlamda da Metallica, Megadeth gibi isimlerin yanına bile yaklaşamaz. Basit Power Chord'lardan oluşan bir formülü var. Size bir kaç başka iyi Thrash ismi vermek isterim, bir de onlarla karşılaştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı