En sevdiğiniz hikayeli oyunlar?

Far Cry 3 kendi döneminin devrim oyunu şuanda da oynasanız zevk alırsınız ama seriden 1 oyun oynamanız yeterli tavsiyem Far Cry 5'i oynamanız.
Dark Souls serisine ilginiz varsa Jedi Fallen Order'ı da tavsiye edebilirim. Dark Soulsta sona gidebildiyseniz Jedi Fallen Order yavan gelebilir.
Büyük görsel beklentileriniz yoksa Inside oynayabilirsiniz hiç konuşma olmadan çok şey anlatabilen keyifli bir oyun. Oyunun görseli kesinlikle kötü değil bazı gerçekçiliğe önem veren oyuncular beğenmiyor.
Korku oyunlarıyla aranız varsa Dead Space 1-2 yi önerebilirim. Hatta isterseniz 2. oyunu oynayın ama 1. yi oynamayın Electronic Arts 1 hafta 10 gün önce 1. oyunun remake'ini yaptığını duyurdu. Eğer beklemek istemezseniz 1. oyununda hala gideri var hatta hafif kütük yapısı oyunun evrenini daha iyi hissettiriyor.
Batman Arkham oyunlarını oynayabilirsiniz. Serinin en kötü oyunu olarak gösterilen Origin oyunu bile belli bir seviyenin üstündedir. Bir önceki oyununun üstüne yeterince yenilik getiremediği için çok eleştirildi.
Spiderman 2018, Batman Arkham serisinin dövüş mekaniklerini kendisine çok güzel uyarladı ve inanılmaz akıcı, Miles Morales'te aynı şekilde eğlenceli fakat fiyatına göre süresi çok kısa bu yüzden tavsiye etmiyorum.
Middle Earth - Shadow of Mordor oynayabilirsiniz. Aynı dövüş mekaniğinde bu oyun da ama dikkat edin hepsini art arda oynarsanız Far Cry 3-4-5 gibi aynı oyunu tekrar tekrar oynamış gibi olursunuz.
Anlıyorum, sanırım önerdiğin oyunların hepsini oynamam bir yılımı alabilir 😂. Teşekkür ediyorum bu arada.
Sanırım çoğu, Grand Theft Auto San Andreas söyledi. Açıkçası bana daha çok Vice City daha güzel geliyor. Belki de filmini sevdiğim içindir. İzleyenler var mı aramızda? Scarface.

Son düzenleme:
En çok sevdiğiniz ve mümkünse hikayesinden çok çok memnun kaldığınız, oynarken "yok artık", "yuh", "oha" dediğiniz ve 100 defa da oynasam bıkmam, kesinlikle herkesin oynaması gerekli dediğiniz oyunları söyleyin. Ben ve diğer oyun tavsiyesi isteyenler yararlanabilsin

Benim hikayesinden ve müziklerinden etkilendiğim oyunlar şöyle (yıldız koyduklarım 100 defa da oynasam bıkmam dediklerim :)):

• *Crysis serisi
  • Black Mesa
  • BioShock infinite
  • *Control
  • *Darksiders 2
  • *Dead Cells
  • Doom ethernal
  • *FAR lone sails - Changing tides
  • Gris
  • Little nightmare serisi
  • *Hollow Knight
  • *Journey
  • Max Payne 3
  • *Ori serisi
  • *Serious Sam serisi
  • *We Were Here serisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum başlıkta en sevdiğiniz hikayeli oyun? Benim The Walking Dead nedense bu oyunun ben de yeri ayrı başka sevdiğim oyun var ama bunun yeri başka sonra A Way Out müthiş bir oyun eğer arkadaşınız var ise çok egleneceginiz bir oyun tavsiye ederim. Çok eski olmasına rağmen Heavy Rain oyunu da harika. Çok uzattım biliyorum ama ben bu oyunlara bayılıyorum size de sormak istedim.
Assassin’s creed valhalla ve Gta san andreas

Geri
Yukarı