En sevdiğiniz ilk 3 oyun

Dc021x

Picopat
Call of Duty 4 Modern Warfare.
Call of Duty Modern Warfare 2.
Call of Duty Modern Warfare 3.

Makaleler
2
1 - Warframe
2 - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
3 - Red Dead Redemption 1 - 2

AyarsıZZ

Millipat
1- Hitman: Absolution.
2- Mafia 2.
3- Assassin's Creed 2.

Herkes en sevdiği ilk 3 oyunu söylesin ve özetlesin böylece birbirimize tavsiye olsun ben başlıyorum:

-Stardew valley.
-Europa Universalis 4.
-Celeste.
Ek: Online olarak Rocket League.

Stardew valley: Dedemizin öldükten sonra iş hayatından bıkmış olan bize miras bıraktığı çiftliğine gidip tarım işlerine bulaşıyoruz. Hayvancılık, balıkçılık, madencilik gibi unsurlar da mevcut ayrıca güzel bir kasabası da mevcut arkadaşlarla oynanabilecek güzel oyun.

Europa Universalis 4: Ağır stratejilerden biri anlatmaya gerek yok sanıyorum türü sevenlerin oynayabileceği en iyi oyunlardan biri.

Celeste: Şahane müziklerle donatılmış platformer oyunu ayrıca tatlı bir hikayesi de mevcut. Oyun kendini tekrar etmeyen chapterlardan oluşuyor gayet hoş.

Rocket League: Diğer oyunlardan sıkıldığınızda girip kafa dağıtmalık oyun bence ama bir aralar sabah akşam bağımlısı olmuştum.

Mafia 2: Bir mafyayı sonuna kadar hissettiğiniz bir oyun oynarken kendizi içinde buluyorsunuz.
Grand Theft Auto: San Andreas: Eğlenmek için mükemmel bir oyun ben görev yapmak yerine çete toplayıp saykoluk yapıyorum :D.
Hearts of Iron 4: Tarih oyunu kendisi 20.yüzyılda geçiyor ekstra modlarla daha eski tarihleri oynayabiliyorsunuz ama 17.yüzyıl oynayacaksanız HOI4 yerine Europa Universalis IV öneririm.

Zac.

Picopat
Yer
Kocaeli
1.Red Dead Redemption 2.
2.Battlefield 1.
3.Cyberpunk 2077.

Tommy Vercetti

Decipat
Herkes en sevdiği ilk 3 oyunu söylesin ve özetlesin böylece birbirimize tavsiye olsun ben başlıyorum:

-Stardew valley.
-Europa Universalis 4.
-Celeste.
Ek: Online olarak Rocket League.

Stardew valley: Dedemizin öldükten sonra iş hayatından bıkmış olan bize miras bıraktığı çiftliğine gidip tarım işlerine bulaşıyoruz. Hayvancılık, balıkçılık, madencilik gibi unsurlar da mevcut ayrıca güzel bir kasabası da mevcut arkadaşlarla oynanabilecek güzel oyun.

Europa Universalis 4: Ağır stratejilerden biri anlatmaya gerek yok sanıyorum türü sevenlerin oynayabileceği en iyi oyunlardan biri.

Celeste: Şahane müziklerle donatılmış platformer oyunu ayrıca tatlı bir hikayesi de mevcut. Oyun kendini tekrar etmeyen chapterlardan oluşuyor gayet hoş.

Rocket League: Diğer oyunlardan sıkıldığınızda girip kafa dağıtmalık oyun bence ama bir aralar sabah akşam bağımlısı olmuştum.

GTA VC.
Metro Last Light
Skyrim.

Yukarı