En sevdiğiniz Kurtlar Vadisi sözleri nedir?

Ben idamdan da korkmam müebbet hapisten de. Devletim beni idam sehpasında görmek istiyorsa orada olurum hücre ise orada. Ama mesele devletin ne istediği meselesi değil. Mesele devletin bekası meselesidir bağımsız olma meselesidir.

-İskender Büyük

İskender Büyük: Yönetim bizde olacak.
Komutan: Darbe mi yapacaksınız? Ben emekli olayım ne b*k istiyorsanız yapın. Darbe erkek işi erkek. Ondan sonra bu imam tepemize çıktı diye ağlamayın. Yarın hepiniz arkasında namaz kılarsınız.
Komutan 2: Yetim(Adil öksüz) bu işi öğrendiyse bittik.
Komutan: Yetimden G.kurmay Başkanı olursa bizim yapacağımız darbe de öksüz olur.
Müthiş diyalog.

Son düzenleme:
1."Tedariksiz hacete giden domala domala taş arar tosunum." ~son maden suyu bükücü seyfo dayiii~
2."İstenmediğimiz zaman değil istediğimiz zaman gideriz babayiğit." ~adı yok namı var pala~
3."Beni alıp sorguya çekiyorlar. Halo'yu alıp cezaevinden kaçırıyorlar. Kim LAN bunlar kim LAN bu Polat Alemdar." ~Adı yok Namı var PALA~
4."Köyün eşeği duydu siz daha duymadınız LAN!" ~Adı yok Namı var PALA~
5."Kır şu fasülyeleri!" ~Prof. Doç. Dr. Ord. Kimyager Abuzer Kömürcü~
6."Mercimeği fırına verdin mi LAN it! ~Prof. Doç. Dr. Ord. Kimyager Abuzer Kömürcü~
7."İtin yoldaşı it olur. " ~Prof. Doç. Dr. Ord. Kimyager Abuzer Kömürcü~
8."Biz bir günde mi para sevdalısı olduk? Bir günde mi paraya taptık? Ülke sevdasından kimler, hangi siyasiler bizi uzaklaştırdı? Devlet görevlisine kurşun sıkar hale nasıl geldik?" ~Adı yok Namı var PALA~

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı