En sevdiğiniz markalar?

Arleigh Burke

Hectopat
Yer
IBM 5150
Arkadaşlar, en sevdiğimiz ve güvendiğimiz markaları yazalım diyorum. Bakalım genel olarak en güvenilen markalar hangileri. Karışık yazacağım. Parantez içinde de sebepleri olacak.

Oracle (Java ve veritabanı uygulamaları)
Apple (Bilgisayar ve telefon)
ARM (İşlemci mimarisini seviyorum. Tüm mobil platformlarda kullanılan bir mimari. )
Sony (TV ve PlayStation)
Valve Corporation (Steam)
Rockstar Games (RDR, GTA, Bully, L.A. Noire)
Remedy Entertainment (Max Payne)
Paradox Interactive (Strateji oyunları çok keyifli. )
General Electric (Ürünlerini çok seviyorum. Saygın bir firma. )
Siemens (GE ile aynı sebepten)
Westinghouse Electric Company (Eskiden Türkiye'de de satılıyordu fakat artık yok. Kaliteli ürünleri olan bir firma. )
Intel (Masaüstünde AMD atak yaptı ama Intel'in yeri benim için ayrı. )
Bosch (Beyaz eşyalarına çok güvenirim. Otomotiv ve robotik sektöründe de ürünleri var. )
Mercedes-Benz (Favori araba markam. Ürettiği dizel motorlar, savaş gemilerinde bile kullanılıyor. )
Netflix (Büyük kolaylık. Üyesi olduğumdan beridir televizyon izlemiyorum neredeyse. )
Spotify (Yine bir başka kolaylık. Kendi kitaplığımı oluşturup her yerde müzik dinleyebiliyorum. )
Levi's (Giyim konusunda en sevdiğim marka. Kotları çok kalitelidir. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. )
NVIDIA (GPU üretimi dışında bilimsel uygulamalarda da çok başarılılar. )
Under Armour (Spor giyimde en sevdiğim marka diyebilirim. Nike'ı geçtiler gözümde. )
Boeing (Airbus'ı çok sevmiyorum. Son skandallar haricinde çok başarılı bir markadır. )
Dell (Bir başka sevdiğim bilgisayar markası. Apple haricinde bilgisayar alsam, Dell alırdım. )
Texas Instruments (Kaliteli hesap makineleri ile biliniyor. Eskiden füze bile üretiyorlardı. Entegre devrelerinden dolayı seviyorum. )
2K (NBA 2K, Mafia, Civilization)
HP (Ucuz modelleri kötü bir itibar bıraktı fakat güncel ultrabookları çok başarılı. )
STMicroelectronics (Favori MCUm)
Visa (MasterCard mı Visa mı deseniz, Visa derim. Pek bir sebebi yok. Sempatik geliyor. )

Aklıma gelenler bunlar. Uzun oldu liste ama kullandığım ürünlerden memnun kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar (Az oyun yapiyor ama oz yapiyor.)
Kyoto Animation (En iyi animasyonlar)
A1 Pictures (En iyi cizimler)
Steelseries (Mukemmel fareler)
Ducky Channel (Mukemmel klavyeler)
Makoto Shinkai (Ne kadar marka olmasa da en iyi anime senaristlerinden)
RADWIMPS (Yine marka olmasa da anime filmleri muziklerinde yeni caga gecmis bir grup)
Steam (Turkiye icin yaptiklari ozel fiyatlandirmalar olsun, dunyadaki en buyuk oyun platformu olsun her seyi ile muthis bir uygulama)

Kadokawa shoten
Bosch
Seasonic
Dolby Digital
Lucasfilm
Volvo
Hitachi
Protect&Gamble
BP
Phyto
Vischy
Varta
Energizer
STMicroelectronics (Ace 2'min işlemcisi)
Lay's
Intel
Mozilla
Sony
ASRock
Panasonic
Paramount pictures
Alawar Games
Netflix
Nickelodeon
Kaspersky Labs.
Samsung