En sevdiğiniz oyun nedir?

GTA 4. 300 saat kadar oynadım, harika bir oyun.

O tost makinesine biraz oyun öneriyim mi?

Eki Görüntüle 1396288
Bende Intel HD Graphics 2500 var ve o oyunların en az %10'unu oynayamıyorum. Örneğin ETS2.
(Kaldırıyor ama 720p düşükte 24-23 FPS veriyor çok keyifsiz oluyor yağmur olunca daha da düşüyor %25 ölçekleme yapınca da önümü görmüyorum bu yüzden oynamıyor işte)

Bende Intel HD Graphics 2500 var ve o oyunların en az %10'unu oynayamıyorum. Örneğin ETS2.

Bende de Intel HD 405 var ve bu oyunların hepsini oynayabiliyorum.

Çünkü hepsi 800x600 ve en düşük ayarlarında. Mesela FC3 özel Config'ler ve 400p çözünürlük ile oynuyorum.

Ya da örneğini verdiğin ETS 2, onu da 400p çözünürlüğe Config dosyasından düşürüp oynuyorum.

Arkadaşta Intel 6006u vardı yanlış hatırlamıyorsam. Onun PC'si ikimizinkinden de iyi, o yüzden hepsini örnek verdim.

Valoranttı artık Fortnite, İnternet cafe'ye Valorant için gidiyordum dün akşam gittim 1 tane Spike hucum oynadım ondan sonra ilk defa Fortnite oynadım ful saat Fortnite oynadım bitene kadar, Oyun o kadar güzelki anlatamam ilk defa oynamama rağmen iyi oynadım yeni favori oyunum valorant sarmiyor artık.

Bir şey farkettim niye bp kostümler ucuz Fortnite da 50 TL bana ucuz geldi bp valorant da 100 TL olurken.

Ya da örneğini verdiğin ETS 2, onu da 400p çözünürlüğe Config dosyasından düşürüp oynuyorum.
Senin bilgisayarın daha iyi değil mi ya? Bana %25 ölçekleme 768p'de kötü geliyor. Allah sana güzel bilgisayar versin. Ben ekran kartı alacağım ayın 25'inde, yoksa ETS 2'yi silmiştim yani.
Arkadaşta Intel 6006u vardı yanlış hatırlamıyorsam. Onun PC'si ikimizinkinden de iyi, o yüzden hepsini örnek verdim.
Aslında ekran kartı iyi sayılmaz, onda HD 520 var. Onun maks. frekansı 900Mhz, benimki 1050mhz, o yüzden benimki daha iyi. Hem ben onu kullanmıştım MC'de 52 fps veriyor, benimki 60'ın üstüne çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı