En sevdiğiniz oyunlar

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Herkes en sevdiği oyunu ve o oyunu neden sevdiğini yazabilir mi?

Ben Call of Duty 4 hastasıyım, daha doğrusu Call of Duty serisine bayılıyorum.
Oyundaki sınırsız aksiyon, vuruş dinamikleri, aşırı iyi senaryoları...

Mesela captain Price'ı çoğumuz tanırız, kaçırıldığında gözlerimden yaş bile gelmiştir.

Bunun dışında eski bir oyun olmasına rağmen Need for Speed Most Wanted; Razor'un bizden arabamızı alması ve sonrasında mücadele edip herkesi eleyip Razor'a kadar çıkabilmemiz. Bişeyleri başarabildiğinizi düşündüren yarış oyunu...

Bunun gibi sizin de duygusal bağ kurduğunuz oyunlar var mı?

NFS Most Wanted 2005. Çok küçük yaşlardayken bilgisayarla tanıştığım ve araba sevdama büyük etkisi olan oyun, yeri ayrıdır benim için.

diaryofnasawali on Twitter: RETWEET If you think Need For Speed: Most  Wanted was the sh?t. 😁…

En sevdiğim oyun Skyrim, çünkü modlayarak kendi istediğim şekilde oyunu şekillendirebiliyorum. Bu sayede özgür hissediyorum.

Mod yapmayı da öğrenirsem, muhtemelen uzun bir süre daha sadece Skyrim oynarım.

Herkese merhaba,

Herkes en sevdiği oyunu ve o oyunu neden sevdiğini yazabilir mi?

Ben Call of Duty 4 hastasıyım, daha doğrusu Call of Duty serisine bayılıyorum.
Oyundaki sınırsız aksiyon, vuruş dinamikleri, aşırı iyi senaryoları...

Mesela captain Price'ı çoğumuz tanırız, kaçırıldığında gözlerimden yaş bile gelmiştir.

Bunun dışında eski bir oyun olmasına rağmen Need for Speed Most Wanted; Razor'un bizden arabamızı alması ve sonrasında mücadele edip herkesi eleyip Razor'a kadar çıkabilmemiz. Bişeyleri başarabildiğinizi düşündüren yarış oyunu...

Bunun gibi sizin de duygusal bağ kurduğunuz oyunlar var mı?
AC serisi ''Nothing is true, everything is permitted'' :D.

En sevdiğim oyun Witcher 3. Çünkü hikayesi kaliteli. Ayrıca bu seriye başlayacaksanız kitaplarını okumanız lazım. Yoksa Witcher 3'de çok şey kaçırırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı