En sevdiğiniz oyunun en sevmediğiniz özelliği nedir?

Rocket League toxic toplum, gereksiz yüksek sistem istemesi ve dengesiz takım vermesi.
Katılıyorum çol toxic bir kitle var 1 gol yeğince adamlar deli kuduruyor. Saçma sapan takım arkadaşları karşı rakımda 2 turnuva şampiyonu varkan benim takımda oyunu daha 10dk önce yükleyen kişi çıkıyor.

Roblox evet komik gelebilir ama Roblox'ta gerçektende kaliteli oyunlar var mesela blox fruit şhindo Life kaiju universe ve ayrıca düşük bir sistem istiyor bir de bunun yanında oyun tasarlayabiliyorsunuz sadece kitlesinin seviyesi kötü en sevdiğim ilk 3 oyunda Roblox var.

Devil May Cry 5, ekstra zorluklar güzel bir challenge olsa da bölümler vs aynı koridorumsu tasarıma sahip olunca bazen bayabiliyor. Bloody palace da çok fazla oynadığınız takdirde artık sıkmaya başlıyor. Bir de lütfen Vergil'ı derinleştirin artık oyunlarda, Dante'yle kapışacak piyon gibi hissetiriyor artık güzelim çar.

RDR2. En sevmediğim özelliği oyunda sadece bir yerde çıkan hayvanlardan avlamamızı istemesi, kumar kısımları ve oyunun ağır açılış kısmı. İlk oynadığımda ağır açılış çok etkilememişti fakat 2. oynayışımda baya sıkılmıştım başta.
Hocam kumar kısımlarını neden sevmediniz? Gayet güzel öğretici kısmı var ve oynaması zevkli.

CS ama sevmediğim bir özelliği yok aşığım bu oyuna yaow. Verdiğim zamanın 1 salisesine bile pişman değilim. Keşke daha fazla oynasaydım.(1.6, GO genel olarak kötü PC olsa 1.6 oynarım iyi PC'de GO ikisi de aynı dadı veriyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı