En sevdiğiniz Tabanca/Hafif Makineli/Tüfek

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Bu 3 kategoride sevdiğiniz silahları belirtebilirsiniz. Sadece oyunlara sınırlı kalmayalım, gerçek hayattaki silahlardan da güzel olur. 3 kategoriyi dolduramayan 1 veya 2 kategori atabilir sorun yok.
Tabanca: Smith&Wesson 500 Magnum Short Barrel
Hafif Makineli: Mac11 380Acp Supressed
Tüfek: HK G3 veya AK74 5.45x39mm

Bu 3 kategoride sevdiğiniz silahları belirtebilirsiniz. Sadece oyunlara sınırlı kalmayalım, gerçek hayattaki silahlardan da güzel olur. 3 kategoriyi dolduramayan 1 veya 2 kategori atabilir sorun yok.
Tabanca: Smith&wesson 500 magnum short barrel.
Hafif makineli: Mac11 380acp supressed.
Tüfek: HK G3 veya AK74 5.45x39mm.

Magnum un vurdumu ortalığı inleten yapısı sebebiyle magnum diyorum. Ayrıca PS3 zamanında bir oyun vardı ismini şu an bilmiyorum ama onun da büyük katkısı var.

Tabanca: Smith&Wesson 500 Magnum Short Barrel
Hafif Makineli: Mac11 380Acp Supressed
Tüfek: HK G3 veya AK74 5.45x39mm
Ben Rainbow Six Siege oyununu baz alarak söyleyeceğim.
Tabanca: PMM
Hafif makineli: MP5
Piyade tüfeği: TYPE-89

Bu arada tabancayı short barrel seçmenin sebebi normal S&W 500 Magnum çok uzun ve ateş edince ister istemez hayvani bir şekilde tepiyor. Short barrel o kadar değil.

1. M1 Garand
  2. Smith & Wesson Model 29 6 1/2" .44 Magnum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sahip olmak için SAR9X olabilir.

Son düzenleme:
Hepsini severim.

88.png
5555.png

Yeni konular

Geri
Yukarı