En sevdiğiniz tank nedir?

En Sevdiğiniz Tankın Uyruğu Nedir?

• Oy verenlerin toplamı
    528
Bu sadece tanklar için geçerli değil. Sen de bir RPG7 yesen yok olursun, uçak da siha da topçu sistemi de.
Bir tankın güçlü olması teknoloji seviyesi ile ölçülemez Alman panzerleri çok teknolojik ti traktör bozması Sovyet tankları sayılarının fazla olması sebebiyle kazandı. M1 abrams o kadar iyi bir tank olduğunu düşünmüyorum, bakım masrafları çok fazla çöllerde sorun yaratacak bir tank diye okumuştum Leopard 2A7, Leopard 2A6 varken düşünülmez.

818DE39B-4231-4432-A8D7-C53201D7BD86.jpeg

Panzerkampfwagen VI (Tiger1)
Eki Görüntüle 508571

T-34 reis. Almanlara şok etkisi yaratmıştır.
Şok etkisi mi? Panzerkampfwagen V gibi Almanların orta seviye tankı bile rahatlıkla avlamıştır bu tankı. Hele Tiger 1 ve King Tiger’ı düşünün. Tek avantajı sayıca üstün olması.

Bir tankın güçlü olması teknoloji seviyesi ile ölçülemez Alman panzerleri çok teknolojik ti traktör bozması Sovyet tankları sayılarının fazla olması sebebiyle kazandı. M1 abrams o kadar iyi bir tank olduğunu düşünmüyorum, bakım masrafları çok fazla çöllerde sorun yaratacak bir tank diye okumuştum Leopard 2A7, Leopard 2A6 varken düşünülmez.
Ben güç bakımından karşılaştırmadım ki. Tabii ki mobilize, hız, zırh (Zırh bu dönemde artık ne kadar önemliyse.) bakımından Leopard serisi daha iyi. Ben kendi açımdan Abrams tankını seviyorum tasarımı vs. hoşuma gidiyor teknolojik olarak da ileri bir seviyede. ABD zaten WW2 zamanında tank üretmeyi beceremiyordu, Ruslar da öyle. Güçlü tank ürtemedi ikisi Alman tanklarına kafa tutacak kadar. Dediğin gibi sayı üstünlüğü ile öne geçtiler. Alman uyruklu tanklardan sevdiğim birden fazla tank sayabilirim ama ABD'de sadece Abrams hoşuma gidiyor. Almanlar tank konusunda her zaman iyi olmuştur.

Favori uçak konusunu gördüm ve bu konunun yeniden hayata dönmesi gerektiğini düşündüm. :)

Onun için farklı konu vardı. :)

O konunun zamanlarında ben pek aktif değildim sanırsam...

Geri
Yukarı