En sevdiğiniz Türkçe rap şarkı sözleri

EKAloji

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir çeşit şarkı önerme konusu olsun istiyorum, en sevdiğiniz Türkçe Rap sözleri nelerdir?

Ben başlayayım:).

"Topunuza birden cevap olacaksa; Ben size yazarım gavur İzmirden. Şehrim ülkemin en batı yakası, allah'ı gibidir ve tektir Atası!" -Norm Ender

"Ve bugün Türk gençleri Atatürk’e küfür ediyor, Nankörlüğün daniskası; tüylerim ürperiyor. Tanrı şahidim olsun kimse edemeyecek ülkemi yok!" -Jagged

"Ama benim mumble rapçi lirikalitem hala sizin harbi gerçek rapçilerden iyi" -Ceg

Şuraya da bir çalma listesi bırakayım: T-rap, a playlist by Enes Kerem Aydın on Spotify.

''Çölde kazanılan zaferler hepsi kanla yazılır, ahmak olmasaydın insan tüm zaferler dostça kazanılırdı.''

''İnkârı bırak kabullen kabullenmekten başka çaren yok.''
''Olacakları biliyorken çok fazla şaşıramazlar, tazı durdu artık koşturamazlar.''

''Güler yüzlü mü sandın? Sertlik kanında var hayatın.''

''İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz.''
''Paranın değeri arttı millet, insan değeri battı.''

Bir çeşit şarkı önerme konusu olsun istiyorum, en sevdiğiniz Türkçe Rap sözleri nelerdir?

"Topunuza birden cevap olacaksa; Ben size yazarım gavur İzmirden. Şehrim ülkemin en batı yakası, allah'ı gibidir ve tektir Atası!" -Norm Ender

"Ve bugün Türk gençleri Atatürk’e küfür ediyor, Nankörlüğün daniskası; tüylerim ürperiyor. Tanrı şahidim olsun kimse edemeyecek ülkemi yok!" -Jagged

"Ama benim mumble rapçi lirikalitem hala sizin harbi gerçek rapçilerden iyi" -Ceg

Şuraya da bir çalma listesi bırakayım: T-rap, a playlist by Enes Kerem Aydın on Spotify.
"Herkesi yavaş yavaş tanıyorsun , pastadaki mum sayısı çoğalınca"- Norm Ender

Yoksulluk korkusuyla ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü, çevirdim yüzümü.
Sagopa Kajmer.
Milletin en çok sevdigi şeylere bak, norm dünyada yokken fuat abi kirasını istiyordu.

Bitmedi filminiz s•kmey•m tipini.
Git eksik eteklere sıvazla p•p•ni.
İki bar kaliteli kafiye yapamayan •bne mi mekanın sahibi, s•kt•r.

Amerika bile kıskanıyor bu norm’u.
Bi' maymuna göre fazla zeka formu

"Yalanın rengi olmaz, o senin pembeliğin." -Norm Ender

Ben insanım Türk de benim, Kürt de benim, bahar benim, güz de benim. Katlederek üzme beni !

Başta olmak üzere Hidra'nın neredeyse bütün sözleri

Yoksulluk korkusuyla ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü, çevirdim yüzümü.
Sagopa Kajmer.
Milletin en çok sevdigi şeylere bak, norm dünyada yokken fuat abi kirasını istiyordu.

Bitmedi filminiz s•kmey•m tipini.
Git eksik eteklere sıvazla p•p•ni.
İki bar kaliteli kafiye yapamayan •bne mi mekanın sahibi, s•kt•r.

Amerika bile kıskanıyor bu norm’u.
Bi' maymuna göre fazla zeka formu
Sen bana söyle ceza mı ustan sagopa ya da fuat kaçar bu kurstan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yaşın yetiyorsa bunu dinle;

Yeni konular

Geri
Yukarı