En sevdiğiniz ve sevmediğiniz Spider-Man filmleri nedir?

Andrew ve Tobey'in oynadığı filmleri sevmiş olsamda, Tom Hollanda'ın oynadığı filmlere nedensizce ısınamadım.

Doktor Ahtapotlu ilk serideki Spider-Man 2 filmi açık ara favorimdir. The Amazing serisi çöptür. Özellikle de onun ikinci filmi 🤮. Tom Holland'lı olanlar da eh işte. Ama paralel evrenler yapıp üçünü aynı filmde buluştururlarsa efsane olur.😄

Doktor Ahtapotlu ilk serideki Spider-Man 2 filmi açık ara favorimdir. The Amazing serisi çöptür. Özellikle de onun ikinci filmi 🤮. Tom Holland'lı olanlar da eh işte. Ama paralel evrenler yapıp üçünü aynı filmde buluştururlarsa efsane olur.😄

Bana göre ilk üçleme gayet güzeldir fakat 3.film beni sinir etti o arkadaşının ölmesi bizim Peter in ağlaması. Olm aşağıda onlarca ambulans var bir tanesine bindirin götürün işte çok zor değil spidermansın sen at ağ geç işte aşağı ama senaristler ne yapmış yok ab biz bunları duygulandırmamız lazım ne yapalım en yakın arkadaşını öldürelim demişler resmen sırf bu sebepten ötürü 3.filmi hiç sevmem
The amazing serisi de güzel fakat ilk Peterden sonra çok sırıtıyor, Tom holland ın oynadıkları fena değildi hoşuma gitti the amazing den daha güzel bence.Tabi ki bunlar benim fikrim aksini düşünenlere saygım vardır.

Geri
Yukarı