En sevilen/sevdiğiniz oyun karakterleri

Evvet arkadaşlar, uçsuz bucaksız bir oyun denizi var. Ve eminim ki oyuna ilgisi ve sevgisi de en az bu kadar yüksek olan insanlar var. Genel düşünceyi merak ediyorum; en sevdiğiniz oyun karakteri hangi karakter? Bu arada ana karakter zorunlu değil, yan karakterler de gayet sevilebilir. Ben başlayayım, Mafia 2 efsanesi vito scarletta abimizi harbiden abim gibi severim. Yorumları bekliyorum dostlar.

Vito scaletta. Mafia 2'de vito olmasaydı başkası olsaydı bu oyun benim için klasik bir TPS shooter oyunu olurdu.

O kafa kimki hocam.

Spoiler olabilir.

Bizim oyundaki erkek kardeş diye biliyorum.
Tommy angelo. Evet en yakışıklı oyun karakteri olmayabilir. Hatta en güçlü oyun karakteri de olmayabilir. Ama en delikanlı karakter olduğu kesin :)

"Bu benim hayal ettiğim gibi bir yaşam olmadı. Ben arabalarla, parayla, kadınlarla, saygıyla ve özgürlükle dolu bir yaşam hayal etmiştim. Sanırım sonunda hepsine ulaştım ama beraberinde hapishane, ölüm korkusuyla yaşamak ve arkadaşlarımın kanı da geldi. Elimden geldiğince kaçmış olsam da sonunda beni de yakalayacak. Bu sadece bir zaman meselesi." :(

1602185428320.png
1602185454122.png
1602185477497.png

1602185498499.png

1602185529229.png

Geri
Yukarı