En sevmediğiniz araba markası nedir?

Konuya önceden yazmıştım ama ekleme yapmak istiyorum. Kitlesi artist olan, kuralların çeyreğine uymayan vs. tiplerin tercih ettiği markalar. Açıkçası son tasarımlarıyla böbrekleri aşırı abartan BMW'yi de sevmemeye başladım. Dediğim gibi benim görüşüm. Audi, Mercedes ve Audi markalarıyla pek ilgilenmem. Bu yüzden sadece gördüklerime dayanıyorum.
1- Geely
2- Fiat
3- PSA
4- Yeni Renault araçlar. Yani günümüz Renault'u
5- VW Grup.
Bu saydıklarım benim için çok ruhsuz teneke yığınları. 2017 Tiguan ve 2005 Passat kullanmıştım ve bir bağ kuramadım araçla. Seve seve kullanacağım araçlar olmadılar. Zaten VW makyajlı aracı yeni kasa diye satıyor resmen.
Ayrıca Geely'nin en nefret edilesi otomobillerinden biri:
htdgfhg.jpg

Arkası Corolla önü Mercedes.

Konuya önceden yazmıştım ama ekleme yapmak istiyorum. Kitlesi artist olan, kuralların çeyreğine uymayan vs. tiplerin tercih ettiği markalar. Açıkçası son tasarımlarıyla böbrekleri aşırı abartan BMW'yi de sevmemeye başladım. Dediğim gibi benim görüşüm. Audi, Mercedes ve Audi markalarıyla pek ilgilenmem. Bu yüzden sadece gördüklerime dayanıyorum.
1- Geely
2- Fiat
3- PSA
4- Yeni Renault araçlar. Yani günümüz Renault'u
5- VW Grup.
Bu saydıklarım benim için çok ruhsuz teneke yığınları. 2017 Tiguan ve 2005 Passat kullanmıştım ve bir bağ kuramadım araçla. Seve seve kullanacağım araçlar olmadılar. Zaten VW makyajlı aracı yeni kasa diye satıyor resmen.
Ayrıca Geely'nin en nefret edilesi otomobillerinden biri:
Eki Görüntüle 718113
Arkası Corolla önü Mercedes.

Bu aracı nedense bizim buralarda dışarıdan gelen yabancılar çok kullanıyor.(Yabancı değince kim olduğunu tahmin edersiniz)

Yeni konular

Geri
Yukarı