En sevmediğiniz YouTuber

Evet en sevmediğiniz YouTuber'lar kimler? Böyle bir konu görmüştüm ama eski idi. Bakalım düşünceler değişti mi? Bir de şunu söyleyeyim Enes batur, kafalar vb. YouTuber'lar dışında söyleyeyin. Çünkü böyle bir konuda forumun çoğu sevmediğini görmüştüm. Bir de bu YouTuber'lar büyük kanallar insanların sevmemesi normal. Başka küçük kanallardan söyleyeyin bakalım.

Saçma sapan Minecraft videoları çeken çocuk kanalları.(yanlış anlaşılmasın Minecraft'ı çok severim bahsettiğim şu her şeye çok şaşıran falan saçma YouTube kanalları.

Saçma sapan Minecraft videoları çeken çocuk kanalları.(yanlış anlaşılmasın Minecraft'ı çok severim bahsettiğim şu her şeye çok şaşıran falan saçma YouTube kanalları.
Aaa fakir elmas ev buldu aaa hacker evini çadı aa zengin hacker'ı silahla öldürdü falan bende onlara çok gıcığım.

Eskiden öyle değillerdi. Hele son 1 senede Kozmik Karınca çok değişti. Eskiden ağzından ne küfür çıkardı ne başka bir şey. Şimdi her videosunda rahat küfür bulabilirsin.
Haklısınız. Kozmik Karınca'yı çok severek izlerdim. Ama sizin dediğiniz gibi gerçekten çok değişti. Artık diğerlerinden pek bir farkı yok.

- Enes Batur
- Kafalar
-Brawl Stars çeken youtuberlar ( CBJ Mİ JBC miydi neydi )
-Minecraftta evcilik oynayanlar (İsmetRG,Minecraft Parodileri vb.)
-PUBG Mobile oynayan youtuberlar
-GTA 5 te mod yükleyip evcilik oynayanlar (Joker Recep İvediğe ossurdu Şimşek Mcqueen intikam aldı vb video çekenler)

Evet en sevmediğiniz YouTuber'lar kimler? Böyle bir konu görmüştüm ama eski idi. Bakalım düşünceler değişti mi? Bir de şunu söyleyeyim Enes batur, kafalar vb. YouTuber'lar dışında söyleyeyin. Çünkü böyle bir konuda forumun çoğu sevmediğini görmüştüm. Bir de bu YouTuber'lar büyük kanallar insanların sevmemesi normal. Başka küçük kanallardan söyleyeyin bakalım.
Berkcan Vine zamanı severdim ama şuan meh çöp geliyor çoğu kral harcadı kendini vine gidince :(

Yeni konular

Geri
Yukarı