En sevmediğiniz YouTuber

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Evet en sevmediğiniz YouTuber'lar kimler? Böyle bir konu görmüştüm ama eski idi. Bakalım düşünceler değişti mi? Bir de şunu söyleyeyim Enes batur, kafalar vb. YouTuber'lar dışında söyleyeyin. Çünkü böyle bir konuda forumun çoğu sevmediğini görmüştüm. Bir de bu YouTuber'lar büyük kanallar insanların sevmemesi normal. Başka küçük kanallardan söyleyeyin bakalım.

Diğer konuya 3 dakika önce yazdığımı koyayım buraya.

1- Berkcan Güven
2- HUGOLA
3- CSGO oyuncularıyla ilgili bütün YT kanalları
4- MuratabiGF
5- 13 Milyon abone sahibi ismi lazım olmayan arkadaş

2 ve 4 ilk çıktığı zamanlarda gayet iyi kanallardı. Sonradan çevrenin etkisine kapılıp farklı rollere büründüler.

Ben daha çok clickbait yapan kişileri sevmiyorum. Hatta zamanında fazlasıyla PUBG Mobile oynayan biri olarak, YouTube'da PUBG konusunda videolar izliyordum. O sırada yavuz selim miydi neydi, öyle birinin başlığına "55 kill" yazdığı videoyu izledim. Oysa videoya girip baktım ki 55 kill ile alakalı hiçbir şey yoktu. İnsanları bu şekilde aldatarak prim kastığı için çok gıcık kapmıştım. Sonrasında bir daha hiçbir videosunu izlememiştim.

Jadolive-anıl. Gördüğüm en boş adam.

:D
O değil. O tarz kanalların bu kadar abone sahibi olmasına takılmıyorum. Çoğu çocuk kanalı da 5-10 Milyon arası aboneye sahip. Çoğunu da benim velet ile birlikte izliyoruz. Beğenirsek de abone oluyoruz.

Geri
Yukarı